מעשן סיגריה אלקטרונית? אלו הדברים שכדאי שיהיו בהשג יד

מעשנים רבים בחרו להמיר את הסיגריות הרגילות והמוכרות שליוו אותם לכל מקום, בסיגריה אחת אלקטרונית נוחה. אמנם מבחינת הנזק הבריאותי אי אפשר לומר שמדובר על בשורה אופטימית במיוחד, אבל יחד עם זאת ניתן לומר כי יש בכך תועלת. ולו רק בגלל הריחות הלא נעימים והעשן שעולה כאשר מעשנים סיגריה רגילה. כל מי שמעשן סיגריה אלקטרונית צריך להחזיק ברשותו אביזרים מסוימים שיוכלו להגיע לידי שימוש. ולאפשר לו לטפל בסיגריה שלו בנוחות ובמהירות רבה.

האביזרים הנחוצים

אביזרי טעינה – בדומה לכל מוצר אלקטרוני שפועל על סוללת ליתיום יון נטענת עלינו להתארגן עם מטען מתאים שיוכל לשמש אותנו בכל מקום בו אנחנו נמצאים. בין היתר כדאי לרכוש מתאם טעינה שיאפשר לנו לחבר את הסיגריה למטענים.

נרתיק – היכן נניח את הסיגריה כאשר היא איננה בשימוש? אפשר להניח אותה במגרה או בקופסה כלשהי. אבל אפשר גם להצטייד עם נרתיק מיוחד ומעוצב שמשמש לנו כאקססוריז של הסיגריה או קיטים לסיגריה אלקטונית. נרתיק מעוצב ישרת אותנו היטב וייתן לנו גם הרגשה טובה.

זכוכית החלפה – כל בעל סיגריה אלקטרונית ירכוש לעצמו זכוכית החלפה. הזכוכית תתאים כמובן לדגם של הסיגריה.

ערכת כלים – ניתן להשיג ערכות כלים שיאפשרו לנו לטפל בכוחות עצמנו בסיגריה, ולמצוא פתרונות למצבים שונים בלי שיהיה עלינו לרוץ לחנות כדי לבצע את הפעולה הנחוצה. מדובר על ערכות מותאמות לסיגריות האלקטרוניות, מה שיאפשר גם לכם לוותר על ביקור בחנות.

סוללות חילופיות – כדאי להחזיק סוללות חילופיות שתבואנה לידי שימוש מועיל כאשר הסוללות שלהם תהיינה ריקות. כמו כן יש מארזים מיוחדים לסוללות.

פודים – על מנת לאפשר עישון נעים וטעים לפי רצונכם אתם תבחרו פודים שיוכלו לשמש אתכם במהלך היום יום. ניתן לגוון בטעמים ולבחור מוצרים שונים אשר ילוו אתכם לאורך היום. לכל טעם יש ארומה מיוחדת ומאפיינים משלו.

התייעצות עם מומחים בתחום

התעוררה לכם שאלה? לא יודעים מה צריך לעשות ואילו אביזרים נחוצים לכם? בחנות הסיגריות האלקטרוניות יוכלו להועיל לכם, לייעץ ולכוון אתכם. כך שתדעו בדיוק מה נדרש לכם.

קראו על: סלילים לסיגריות אלקטרוניות

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שלט מחזיר אור יציאה

שלט מחזיר אור יציאה

היום ניתן למצוא בכל בית עסק, בכל קופת חולים, בכל חברה ובכל מקום ציבורי- שלט מחזיר אור יציאה. מדובר על שלט חובה, היות והוא מאפשר

קרא עוד »
דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים צריך להיות מתאים וברמה איכותית כדי להנות מהדבקה יעילה לספרים שלכם למשך שנים רבות. אז איזה דבק מתאים לכריכת ספרים ומדוע חשוב

קרא עוד »