מעשנים רבים בחרו להמיר את הסיגריות הרגילות והמוכרות שליוו אותם לכל מקום, בסיגריה אחת אלקטרונית נוחה. אמנם מבחינת הנזק הבריאותי אי אפשר לומר שמדובר על בשורה אופטימית במיוחד, אבל יחד עם זאת ניתן לומר כי יש בכך תועלת. ולו רק בגלל הריחות הלא נעימים והעשן שעולה כאשר מעשנים סיגריה רגילה. כל מי שמעשן סיגריה אלקטרונית צריך להחזיק ברשותו אביזרים מסוימים שיוכלו להגיע לידי שימוש. ולאפשר לו לטפל בסיגריה שלו בנוחות ובמהירות רבה.

האביזרים הנחוצים

אביזרי טעינה – בדומה לכל מוצר אלקטרוני שפועל על סוללת ליתיום יון נטענת עלינו להתארגן עם מטען מתאים שיוכל לשמש אותנו בכל מקום בו אנחנו נמצאים. בין היתר כדאי לרכוש מתאם טעינה שיאפשר לנו לחבר את הסיגריה למטענים.

נרתיק – היכן נניח את הסיגריה כאשר היא איננה בשימוש? אפשר להניח אותה במגרה או בקופסה כלשהי. אבל אפשר גם להצטייד עם נרתיק מיוחד ומעוצב שמשמש לנו כאקססוריז של הסיגריה או קיטים לסיגריה אלקטונית. נרתיק מעוצב ישרת אותנו היטב וייתן לנו גם הרגשה טובה.

זכוכית החלפה – כל בעל סיגריה אלקטרונית ירכוש לעצמו זכוכית החלפה. הזכוכית תתאים כמובן לדגם של הסיגריה.

ערכת כלים – ניתן להשיג ערכות כלים שיאפשרו לנו לטפל בכוחות עצמנו בסיגריה, ולמצוא פתרונות למצבים שונים בלי שיהיה עלינו לרוץ לחנות כדי לבצע את הפעולה הנחוצה. מדובר על ערכות מותאמות לסיגריות האלקטרוניות, מה שיאפשר גם לכם לוותר על ביקור בחנות.

סוללות חילופיות – כדאי להחזיק סוללות חילופיות שתבואנה לידי שימוש מועיל כאשר הסוללות שלהם תהיינה ריקות. כמו כן יש מארזים מיוחדים לסוללות.

פודים – על מנת לאפשר עישון נעים וטעים לפי רצונכם אתם תבחרו פודים שיוכלו לשמש אתכם במהלך היום יום. ניתן לגוון בטעמים ולבחור מוצרים שונים אשר ילוו אתכם לאורך היום. לכל טעם יש ארומה מיוחדת ומאפיינים משלו.

התייעצות עם מומחים בתחום

התעוררה לכם שאלה? לא יודעים מה צריך לעשות ואילו אביזרים נחוצים לכם? בחנות הסיגריות האלקטרוניות יוכלו להועיל לכם, לייעץ ולכוון אתכם. כך שתדעו בדיוק מה נדרש לכם.

קראו על: סלילים לסיגריות אלקטרוניות