חלק מההנאה בעישון הוא העיסוק בכל מה שקורה סביב העישון עצמו, כדי להכין את הסיגריה וזאת כדי ליצור עישון מהנה במיוחד. 

אביזרי עישון 

החלק המרכזי הוא הטבק והוא קיים בכמה וכמה טעמים וריחות. ברוב המקרים המעשנים בוחרים סוג של טבק שאהוב עליהם והם אינם מחליפים אותו, אלא אם יש מוצרים חדשים שקיבלו עליהם המלצות ייחודיות ושווה לנסות אותם.

גלגול הטבק בתוך נייר הגלגול היה לרוטיני אך אף על פי כן זו הנאה גדולה של כל המעשנים. הם נהנים לשלוף בכל פעם נייר חדש להוסיף את הטבק ולגלגל לאט לאט, כדי שכל הטבק יישאר בתוך הנייר המגולגל.

הפעולה הזו משרה על המעשנים רוגע ושלווה, הם נהנים מהעשייה שמתרחשת לקראת העישון שיסב להם אושר רב. 

סוגי ניירות הגלגול

בשנים האחרונות השימוש בניירות גלגול גדל באופן משמעותי ורבים מבין מעשני הסיגריות זנחו אותן לטובת מילוי עצמי של טבק בתוך ניירות הגלגול.

ניירות הגלגול קיימים בכמה גדלים וכל לקוח בוחר את הסוג האהוב עליו, אם הוא מעוניין באביזר עישון קצר או ארוך יותר. בהתאם לכך הוא ירכוש ניירות גלגול רגילים או קונוסים.

אופציה נוספת היא ניירות גלגול אשר קיימים בכמה טעמים באתר http://rollingstoned.co.il. שימוש בניירות הללו בשילוב עם הטבק האיכותי מעניקים טעם מיוחד לכל סיגריה והנאה מושלמת. המעשנים בוחנים את הטעמים הקיימים ומתבייתים על טעם ספציפי שאהוב עליהם ובדרך כלל משתמשים בו לטווח הארוך.

ניירות גלגול נוספים 

בקופסת המתכת בה מגלגלים את הסיגריות, אפשר להשתמש גם באביזרי עישון נוספים כמו לדוגמה בלאנטים, רולים, OCB , RAW  , ELEMENTS.

ולאחר כל ההכנות הללו, אפשר ליהנות מכוס קפה וסיגריה משובחת עם בני הזוג והחברים, להנאה מלאה. 

כדאי להכיר את חברת סטורז אני ביקל באתר רולינג סטונד