בבישול אפשר לאלתר פה ושם אבל לקנות מתנה מוצלחת זה בדיוק ההפך מלאלתר. אם אתה רוצה לקנות את המתנה הטובה ביותר לאישה שלך, יש לנו כמה טיפים שיוכלו לעזור. 

התאם את המתנה לאירוע 

מקובל לבחור מתנה לאירועים, שיכולים להיות רשמיים או לא רשמיים. לכבוד יום הולדת, להצעת נישואין, ליום השנה לחברות, לרגל קבלת תפקיד בכיר בעבודה – לא חסרים אירועים שלכבודם נהוג להפתיע במתנה. כדאי להקפיד וליצור התאמה בין המתנה לאירוע. ככל שמדובר באירוע מהותי וחשוב או ייחודי יותר, כך כדאי להשקיע יותר במתנה (לא רק בכסף אלא גם בתשומת לב, מקוריות וכדומה).  להמשך קריאה בנושא מתנה לאישה

חשוב על העדפתיה של האישה שלך 

שלב מאתגר הוא להתאים את המתנה המוצלחת לאישה שלך. חשוב לרגע על העדפותיה, באופן שיעזור לך לקנות את הטוב ביותר. לדוגמא, אילו צבעים היא מעדיפה – בהירים או כהים. לדוגמא, אם אתה מפנק אותה עם תכשיט, חשוב מה היא יותר תאהב, זהב קלאסי (צהוב) או אולי זהב לבן

היזהר מ"עוד מאותו דבר"

הרבה גברים נופלים בבחירה שגויה, כאשר הם ממהרים לקנות במתנה משהו הדומה למתנה שקנו בעבר. לא משנה אם אתה בוחר למענה בגד אופנתי או תכשיט מדהים, שים לב שאין לה משהו מאוד דומה בארון או במגירת התכשיטים. 

בחר את המסר שתרצה להעביר

כדי לקנות את המתנה הטובה ביותר לאישה שלך, שים לב בצורה ברורה למסר שאתה רוצה להעביר. לדוגמא: אם אתה רוצה להפתיע אותה ליום הולדת, אבל בשלב זה אתה לא רוצה להציע נישואין, אל תקנה טבעת שעיצובה דומה לטבעות אירוסין. תכשיט משובץ מרהיב, כמו צמיד טניס יוקרתי או עגילי יהלום, לעומת זאת, בהחלט יוכל להתאים.