האם ידעתם כי ישנם צלילים שיכולים להרגיע את הגוף והנפש? להשקיט מחשבות ואף להחדיר בגופינו אנרגיה שאבדה? אם אתם מחפשים אחר מזור לסטרס וחרדות, אם אתם רוצים לאפשר לעצמכם איכות חיים טובה יותר, ובכלל – לחיות נכון. חשוב שתחשפו אל סדנת צללים מרפאים.

> קראו גם על מסלול הכשרת מדריכי צ'י קונג

אבל מה זה בכלל אומר?

סדנה זאת נוגעת לדרך בה אפשר להרגיע את הגוף, באמצעות צלילים. בסדנה נעשה שימוש בצלילים נכונים כדי להסיר חסימות אנרגטיות, בעוד שניתן להכיר את רזיהם של הצלילים ברפואה הסינית.

לדוגמא: אם הייתם לאחרונה בשיעור יוגה וזכורים לכם בסוף השיעור צלילים נעימים המופקים מכלי מיוחד, כמו מתוך קערה טיבטית – הרי שזה בדיוק אותו צליל מרפא! צלילים אלה המופקים מכלי מיוחדים ושונים – נועדו כדי לאפשר צלילים שמתחברים אל הגוף ואל הנפש, בזמן שהם חוסמים מחשבות מטרידות ומקנים מרפא ומרגוע לגוף ולנפש.

משמעותה של מוזיקה בחיינו

רבים יודעים כי מוזיקה  מרגיעה, יכולה להפוך את היום לנעים ורגוע יותר, בין אם מדובר במוזיקה שבוקעת מתחנת רדיו אהובה, לבין אם כזאת אותה מפיק מדריך רוחני העוסק בתרגול טכניקות הרגעה, כמו גם נגינה על כלים מיוחדים. מתוך כך, סדנאות צ'י קונג, סדנאות צלילים מרפאים: הופכות משמעותיות ונחוצות יותר.

כיצד נערכת סדנת צלילים מרפאים?

סדנא זאת נערכת באמצעות מדריכים מיומנים כמו אמיר פרלמן שעוסקים בדרך כלל באימון כמו צ'י קונג. בסדנה תוכלו להכיר את המסורת שכוללת ריפוי בצלילים, תוך שילוב אימונים מרגיעים כמו טאי צ'י צי' קונג, יוגה ואחרים.

באמצעות הסדנה אפשר להשקיט מחשבות בשילוב צליל ותנועה, ניתן להבין את התיאוריה שמאחורי צלילים מרפאים, להיחשף לכלים מיוחדים כמו קערה טיבטית או קולני גוף, ובכלל – להרגיש את הגוף ואת הנפש בשילוב של טכניקות מהמזרח הרחוק.

לסיכום, בסדנה חווייתית כמו 'סדנת צלילים', מכירים את מסורת הריפוי ברפואה הסינית ומשלבים הכרות עם כלים ייחודיים שמקנים צלילים מרגיעים ואנרגיה לגוף ולנפש.