האם שמעתם על חברת דה נורת' פייס? האם אתם מודעים לעובדה שזוהי אחת החברות הידועות והאיכותיות ביותר בעולם? דה נורת' פייס הינה חברה אמריקאית וותיקה מאוד, עם הרבה ניסיון אשר רק הלכה והתפתחה במהלך השנים, היא מייצרת ציוד לקמפינג, מחנאות ולספורטאים.

מה מייצרת החברה בימים אלה?

בתחילה היא ייצרה מגוון מוצרים מצומצם, אולם כיום היא עוסקת גם בייצור ושיווק של ביגוד, הנהלה, מעילים מבודדים השומרים על הגוף בעת טולים באזורים קרים מאוד. 

היכן ניתן לרכוש את מוצרי החברה?

חברת THE NORTH FACE , משווקת את מוצריה הרבים בחנויות קמפינג ומחנאות, כלל המוצרים הם עם הלוגו של החברה, והיא מפיצה אותם בכל רחבי העולם.

מדוע מומלץ לרכוש גרביים מחברה זו?

גרביים תרמיות אותן מייצרת חברת דה נורת' פייס, הן בין האיכותיות ביותר בעולם. מדוע אנו זקוקים להן? גרביים אלה מיועדות במיוחד לטיילים, אשר לא פעם מגיעים ליעדים קרים מאוד, למשל מטפסי הרים, הן מונעות מצב של היפותרמיה, שומרות בצורה מקסימלית על חום הרגל ומאפשרות לה לנשום. 

הגנה מפני הזעה

לא פחות חשוב, גרביים אלה מגנות בצורה מצוינת מהיווצרות זיעה, הן מנדפות אותה, מונעות ריחות לא נעימים, ומיוצרות מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, כאשר דה נורת' פייס עושה גם שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

גרביים נוחות להפליא

אלה הן גרביים נוחות מאוד, סופגות זעזועים, עם תמיכה אלסטית למשל, תמיכה של הקרסול, וכמובן הן גם נעימות. תוכלו למצוא גרבי נשים, גרבי גברים וגרבי יוניסקס, במגוון רב של צבעים ודוגמאות, והן מתאימות גם במיוחד לחיילים אשר עומדים שעות רבות על הרגליים, בן אם מדובר על שמירה על הבסיס, או בין אם מדובר בפעילות קרבית.