יום הולדת הוא הזדמנות מצוינת לקחת יום חופש ולהתפנק. לצד ארוחת ערב עם המשפחה ו\או בילוי עם חברים זוהי הזדמנות נהדרת להרפות את הגוף והנפש, לקחת פסק זמן, להביט על השנה שחלפה ולתכנן את השנה הקרובה. אחת הדרכים היותר טובות לקבלת יום מפנק היא להגיע לספא ולשחרר את המתחים מהשגרה ולצאת מהספא כמו חדשים.

ספא הינו המקום המושלם כדי להרפות קצת מין השגרה וליצור חיבור מחודש של הגוף והנפש מתוך מקום הרמוני ושליו. בספא ברחובות תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים כמו טיפולי רפואה אלטרנטיבית, טיפולי קוסמטיקה וכמובן מסאז'ים מפנקים. יום הולדת מפנק בספא מתאים גם לבילוי עם חברים או עם בן או בת הזוג והספא ברחובות מאפשר לקבל ג'קוזי זוגי מפנק ואינטימי וגם בילוי יומי בחמאם טורקי. אז אילו פעילויות תרצו לעשות ביום ספא מפנק? כל הפירוט לפניכם.

חמאם טורקי

החמאם הטורקי שבספא ברחובות פועל ממש כמו בטורקיה. בחמאם הטורקי ניתן לקבל קרצוף יסודי של הגוף, טיפולי פילינג וממש אפשר להעביר בו יום שלם. החמאם הטורקי פתוח בכל שעות היום ומכיל סאונה, קפה טורקי ואמבטיות קרצוף מפנקות.

טיפולי קוסמטיקה

ביום הולדת או גם ביום פינוק לכלה נרצה להרגיש טוב ולהראות טוב. טיפולי הקוסמטיקה שמוצעים מאפשרים לקבל טיפולי פילינג לפנים ולגוף ובכך להסיר את התאים המתים מהגוף ולאפשר לעורנו לקבל מגע חלק ולייצר תאים חדשים. טיפולי הקוסמטיקה שהספא מציע נותנים מענה לטיפול קוסמטי עמוק לכל אזורי הגוף הכוללים את הציפורניים, מיטות שזוף ואפילו טיפולי פנים מיוחדים לגברים.

מסאז'

עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, שיאצו, עיסוי באבנים חמות ועוד מגוון רחב של עיסויים וטיפולים אותם תוכלו למצוא בספא ברחובות, שיאפשרו לכם להרפות מהמתחים שבשגרה ולשחרר את השרירים התפוסים.

רפואה אלטרנטיבית

במידה ואחת מההחלטות החדשות שלכם לגבי השנה החדשה הינה תזונה מאוזנת, הספא ברחובות מציע לכם ייעוץ תזונתי ונטורופתי ואלו טיפולים שיכולים להשתלב נפלא בסוף יום בספא לצורך התחלות חדשות. אם הנכם חושקים בטיפול רוחני המשפיע על הגוף והנפש, תוכלו לקבל טיפול תטא הילינג עמוק ליצירת הרמוניה.