בין אם מדובר ביום הולדת, חגיגת יום נישואים או קבלת תפקיד חדש בחירת מתנה לגבר עלולה להיות לעיתים קשה, מסובכת ומאתגרת שכן לא תמיד קל להפתיע גברים ולקלוע בדיוק למה שהם צריכים ו/או רוצים.

אם את רוב הנשים ניתן להפתיע די בקלות ולקנות להם את השמלה שהן ראו על הבובה בחלון הראווה או את זוג הנעליים היקרות שהן לא הרשו לעצמכן לקנות, הרי תהיו בטוחים שהצלחתם להפתיע ולרגש ולגרום להן להרגיש על גג העולם.

הבעיה עם גברים הינה שרובם לא מתרגשים מאותם הדברים שנשים אוהבות ומתרגשות ויש צורך להיות קצת יותר מקוריים ויצירתיים כדי לעמוד בדרישות.

אם תחשבו על זה לרגע, כמה פעמים חיפשתם מתנה לאבא או סבא אפילו לא בן זוג וכל פעם מצאתם את עצמכם ניגשים לקניון הקרוב וקונים איזה סוודר שימושי או חולצה מכופתרת יפה ובכך פותרים את הבעיה.

אם גם את או אתה מחפשים אחר קניית מתנה מיוחדת לגבר ולדעת שבאמת שיחקתם אותה וקניתם לו בדיוק את מה שהוא רוצה – השורות הבאות במיוחד עבורכם.

קניית מתנה מיוחדת לגבר מחייבת מאיתנו להשקיע מעט מחשבה וזמן בבחירה. אך אם אתם לא יצירתיים הנה כמה רעיונות לקניית מתנה מיוחדת לגבר שבטוח לא תשאיר אותו אדיש.

פייפ

מדובר במתנה מיוחדת, מקורית ומושלמת למדי עבור מי שמעשן: פייפ (מקטרת). שימוש בפייפ שונה מעישון רגיל של סיגריה שכן כאשר אנו מעשנים עם פייפ יש צורך להכין את חומר העישון ובהמשך כמובן גם לדאוג לטפל בפייפ עצמו ולשמור עליו.

ניתן לראות כי קיימים סוגים שונים של פייפ העשויים מחומרים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, בגדלים שונים וכן כל פייפ מתהדר באופן הכנה ושימוש שונה.

פייפ מהווה מתנה מיוחדת לגבר ולרוב ניתן לרכוש מעין מארז הכולל את הפייפ עצמו וכמה מוצרים משלימים כגון: רשת לסינון לשמירה על ניקיון הפייפ, טבק, חלקי חילוף וכדומה.

מתנה מיוחדת לגבר

מכונת אספרסו

לא משנה בן כמה מקבל המתנה או מהי סיבת החגיגה הרי שמכונת אספרסו חדשנית ומהודרת מהווה מתנה מיוחדת לגבר. אם בעבר הנאה מקפה איכותי, חזק וטעים היה צורך ללכת לבית הקפה השכונתי או להתרחק למקומות אחרים, הרי שכיום ניתן למצוא מכונות אספרסו בבתים פרטיים רבים אשר הבינו והתמכרו לטעם המעולה של הקפה ממכונה. אם גם אתם רוצים לדאוג למתנה מיוחדת לגבר אבל כזאת שלא תשכח לעוד הרבה זמן, רכישת מכונת אספרסו מהווה בחירה לא פחות ממעולה. ניתן למצוא מכונות אספרסו של חברות שונות ומשכך טווח המחירים משתנה ותוכלו למצוא את המכונה שבתקציב שלכם.

אוזניות אלחוטיות

לאור העובדה כי המכשירים הסלולאריים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו הרי שכולנו משתמשים במכשירים הן עבור שיחות טלפוניות, צילומים, משחקים, האזנה למוזיקה ספורט ומה לא. עם אוזניות אלחוטיות ניתן ליהנות מהמכשיר עוד יותר מבלי להסתרבל או להיות תלויים בקרבת המכשיר. ישנן אוזניות אלחוטיות במגוון דגמים המאפשרות התנהלות ללא אחיזה במכשיר ובכך מקלות מאוד על החיים.

נהיגה במכונית מרוץ

נראה כי אין גבר שלא חלם בשלב מסוים בחיים שלו להיות נהג פורמולה ולאחוז בהגה של הרכבים היפים והמהירים ביותר שקיימים. אם גם אתם רוצים להעניק לגבר מתנה בלתי נשכחת שתגרום לו להרגיש גבר אמיתי תוכלו לקחת אותו לחוויות נהיגה במכונית מרוץ עם לבוש מתאים כך שהשליטה המלאה ברכב היא רק שלו. המדובר בחוויה מלאת אדרנלין, סוחפת, מרגשת ומהנה במיוחד.