שולחן פינת האוכל אשר אנו רוכשים, חייב להיות מותאם לצרכים שלנו ולשאר אלמנטים שקשורים לדרך בה אנו בוחרים לרהט את הבית. שולחנות לפינת אוכל ישנם רבים ושונים כמו כאלה שמעוצבים בסגנונות שונים וכאלה שבנויים בגדלים משתנים. אבל כיצד בוחרים את הרהיט החשוב ביותר בבית? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

גודל ומידות

האלמנט הראשון שיש לשים איליו לב בעת בחירת שולחן לאוכל, הוא הגודל והמידות. בחרו רהיט שמתאים בגודל אל השטח של פינת האוכל שלכם. וודאו כי הרהיט מאפשר הכנסת כסאות מתחתיו וגם התנהלות נוחה סביבו. בכך לא תסבלו מצפיפות. חשוב להתאים את הגודל של משטח האכילה למספר הסועדים בדרך כלל, ולבחור שולחן נפתח בעת הצורך לגודל שמתאים גם לאירוח.

עיצוב והתאמה

שימו לב כי השולחן מעוצב בהתאם לסגנון שמאפיין את הבית שלכם. לדוגמא: שולחנות עץ גדולים ומסיביים יתאימו לסגנון העיצוב הכפרי, בעוד ששולחן אוכל עשוי זכוכית יתאים לסגנון מודרני. כיום ישנו מגוון רחב של רהיטים המעוצבים במגוון סגנונות. לכן יש לעיין באתרי אינטרנט של חנויות ריהוט ולבחור שולחן המתכתב בצורה הרמונית עם שאר רהיטים בעיצוב.

איכות

חשוב לעולם לא להתפשר על איכות! כאשר אנו רוכשים שולחנות, יש לבחור כאלה שנראים מעולה, בנויים טוב ובצורה בטוחה. בחרו שולחנות המיוצרים מעץ מלא או עם תוספות של זכוכית עבה, רגלי ברזל חזקות ופרזולים יפים ואיכותיים. וודאו כי אתם מקבלים שירות תיקון שולחנות אוכל בעת הצורך, כמו גם אחריות מפני שריטות, שברים, או התיישנות של החומר.

לסיכום, שולחן האוכל הוא אחד האלמנטים החשובים שיש לבחור, זאת משום שאנו מבלים סביבו בזמן ארוחות הבוקר, ארוחת הצהריים והערב. כדי לבחור נכון, התייעצו עם מומחים ובדקו אילו אופציות לשולחנות מעוצבים יש, גם באינטרנט גם ובחנויות הרהיטים. בכך תבצעו בחירה מושכלת וטובה.

קראו עוד על: קונסולה לכניסה לבית