תוהים האם מגיע לכם לקבל החזרי מס לשכירים או שאתם לא יודעים איך עושים החזר מס? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבדוק את הזכאות שלכם, ובמידה ואכן אתם זכאים, פשוט לעקוב אחר מספר שלבים. אתם לא צריכים לעשות את זה בעצמכם במידה ואתם רוצים שהכול יתבצע במהירות ובקלות. נמליץ במקום להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מקצועי שיעשה את כל מה שצריך בשבילכם.

מקבלים החזר מס במספר שלבים פשוטים

מגישים עבורכם את הבקשה בעבור 245 ש״ח בלבד

אתם לא צריכים לבחור בדרך המסובכת ולנסות למלא את כל הטפסים ולהגיש אותם בעצמכם. יש לכם אפשרות לפנות אל Money Back עם רואה חשבון מנוסה ומקצועי שיגיש עבורכם את הבקשה במחיר אחיד של 245 שקלים בלבד.

אל תתנו לחברה לגבות מכם סכומים מופרזים או אפילו אחוזים מגובה ההחזר שאתם זכאים לו. תיעזרו בשירותיה של חברה שמתמחה במתן שירות מהסוג הזה. היא כבר תוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת שהכול יוכל לצאת לדרך בצורה חלקה. רק תבדקו היטב במי אתם מחליטים לבחור לבסוף.

תבדקו האם אתם זכאים לקבל החזר

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, עוד לפני מילוי הטפסים הרלוונטיים, זה לברר האם אתם בכלל זכאים לקבל החזרי מס לשכירים. על סמך בדיקה פשוטה ומהירה של רואה חשבון ניתן יהיה לגלות את המידע הזה ולכך גם תוכלו להחליט איך בדיוק זה יהיה נכון מבחינתכם לפעול בסופו של דבר. כך שזה בוודאי משהו שיהיה חשוב למדי לעשות ולברר בהקדם.