הפיצריות התל-אביביות, המושחתות, העסיסיים וגם הכשרות, עם התוספות המפתיעות במיוחד, בכל רחבי הארץ. טעמנו ואכלנו, שבענו ושבענו עוד יותר ולא נחנו עד שסיימנו"וי" גדול, שמנמן ושמח על כל הפיצריות המעניינות ביותר בשוק הישראלי.

אפשר להתפנק עם לא מעט תוספות שוות על הסלייסים השמנמנים, כמו חמישה סוגי גבינות, פרושוטו ואפילו סלק או שום קונפי, אננס, פפרוני ושלל ירקות.

בעבר היינו מוצאים פיצות ייחודיות בעיקר במסעדות איטלקיות מפונפנות אך בשנים האחרונות זוכות הפיצות להגיע למקום של כבוד גם במסעדות שף ברחבי הארץ והעולם.

הלכנו, טעמנו, בדקנו ומצאנו.

לכבוד יום הפיצה הבינלאומי שהתקיים בחודש פברואר יצאנו במסע חיפושים נועז אחר הפיצה השווה ביותר בארץ. להלן התוצאות. רוצו לסלייס, אכלו אותו ותהנו כמונו.

 

המיקום (מיקום מושלם)

את הפיצה המושלמת מצאנו בכתובת: שדרות רוטשילד 9, תל אביב יפו, סמוך לאחיו מבית היוצר של מילר, SUSU

100

לא פחות ממאה (100!!!!!!) תוספות, שמוגשות על מצע של בצק דק ופריך במרכז והשוליים בשרניות ולא קשים מידי.

בין מאה התוספות המאושרות תוכלו למצוא: פפרוני, שרי במגוון צבעים, אספרגוס, ביצים, קרייזי מייטבולז,  בייקון טלה קצוץ ועוד ועוד…

מבחר התוספות הבלתי מוגבל כמעט במקום הססגוני הזה הופך את הפיצה של מילר לחוויה קולינרית מדהימה ומהנה במיוחד לחייך.

לא רק זאת, לצד כל התוספות ישנם גם מגוון סלתי מבוטל של מטבלים יוצאי דופן לצד הפיצה כמו ממרחי אבוקדו שנקראים בתפריט גוואקמולי ארנבים (מה?)

מגשי פיצה אישיים ומסוגננים

אם חשקה נפשכם בסלייס בודד, תשכחו מזה.

אפשר להזמין רק מגשים עיגוליים מושלמים של הפיצה המפנקת הזאת. יש מגשים במגוון גדלים שמתאימים לכולם, בין אם אתם רוצים פיצה אישית או פיצה משפחתית פלוס פלוס.

מעז יצא מתוק

יש גם פיצות מתוקות שמלוות במגוון מטעמים מתוקים ומושחתים, תוכלו למצוא גם גלידות ומלבי חלומי.

פיצריה שהיא הכל, גם מנה עיקרית, גם קינוח מפנק וגם כיף אחד גדול של אווירה מדהימה תל אביבית וצעירה. על האווירה גם אמון האלכוהול: בקבוקי יין ובירה שתימזג מהחבית במחירים שווים לכל כיס וטעימים לכל חיך.

עוד מידע תמצאו באתר רול.