מילון הג'ינסים: כך תבדילו בין שמות הג'ינסים

ג'ינסים הם חלק אינטגרלי במלתחה שלכם. הוא משלים לוקים בצורה מדהימה, וממלא תפקידים חשובים מאוד כמעט בכל הופעה ספורטיבית. בבואנו לבחור לעצמנו ג'ינס של רנואר למשל, נוכל לבחור את הפריט המתאים ביותר מתוך ים של דגמים ואפשרויות. ניתן להבדיל בחנויות הבגדים בין הבדלים שונים בתוך מחלקת הג'ינס.

הבדלים בין ג'ינסים

  • צבעים – אמנם במקור הג'ינס הופיע בגרסה הכחולה הדהויה, אך כיום יש לא מעט צבעים וגוונים נוספים. תכלת, כחול כהה, שחור ועוד גוונים אחרים כיד הדמיון הטובה של היצרן ומעצב האופנה.
  • גזרות – גם בעניין הגזרות ניתן להבדיל בין גזרות שונות. אחד הבולטים הוא הסקיני, אבל גם בויפרנד וג'ינס בגזרה ישרה רווחים ושימושיים מאוד. בעניין זה חשוב לתת את הדעת להתאמה למבנה הגוף ולגזרה שמתאימה ליתר פריטי הלבוש שמשלבים עם הג'ינס.
  • aדיגום – יש דוגמאות שונות שמשתלבות היטב עם ג'ינסים. אלו כיסים מיוחדים, שפשופים בולטים, ניטים וכן הלאה.

לבחור לעצמכם פריט לבוש הולם

בבואנו לבחור את הג'ינס המתאים לנו אנחנו צריכים לתת את הדעת למבחר הקיים מולנו, אך בד בבד לזכור שאנחנו רוצים לבחור את הפריט שיחמיא לנו. לא כל מה שנראה נפלא על המדף, לא כל מה שמעורר רושם בקטלוג, אכן יחמיא גם לנו. מסיבה זו חשוב שנכיר את עצמנו, נמדוד את הפריטים ונתרשם מהמראה הנשקפת לנו במראה שמולנו. בצורה כזו הבחירה יכולה להיות חכמה מאוד, ואנו עשויים להיות מרוצים מהלוק שנרכיב לעצמנו.

השלמת ההופעה

לצד הג'ינסים נכון לבחור אלמנטים מתאימים שמשלימים את ההופעה שלנו. זה קשור לבחירה של צבעים, סגנונות עיצוב וגזרות מחמיאות. כי שילוב מוצלח יותר את הבדל ומשפר את המראה. כך נרגיש בנוח עם ההופעה והמראה!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם