הרבה פעמים העובדים שלנו באים והולכים בזמנים שלהם, לא מספיקים לעשות את העבודה ולנו אין דרך לבדוק מדוע אותו עובד לא הספיק את העבודה, האם בגלל שהיא הייתה באמת מרובה מדי, או מכיוון שלא היה בעבודה בהתאם לשעות העבודה שלו. על כן חשוב מאוד להתקין שעון נוכחות של אתר ZBM בעסק שלנו וזאת בכדי שנוכל לעקוב אחרי זמני העבודה של העובדים ולוודא כי הם לא מרמים אותנו וכי הם עובדים כמו שצריך וללא תקלות.

מדוע כל כך חשוב שיהיה שעון נוכוחות איכותי בעסק?

אתם צריכים להבין כי יש קשר ישיר בין השקעה של עובדים ובין ההצלחה של העסק. ככל שהעובד משקיע יותר כך סביר יותר להניח כי הוא יעשה עבודה יותר טובה וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדרך הטובה ביותר למרץ עובדים להשקיע יותר ולהישאר יותר זמן בעסק היא לשים שעון נוכחות בעסק. ברגע שיש שעון כזה אנו יכולים להיות בטוחים כי העובד יחשוב על כל דקה שהוא נשאר בעסק והוא לעולם לא יעזוב את העסק לפני הזמן וזהו יתרון עצום המשפר מאוד את הביצועים של העסק שלנו.

מדוע חשוב לחבר את השעון למערכת ניהול משאבי האנוש של העסק

עוד נקודה שכדאי לכם לקחת בחשבון היא שכדאי לכם לחבר את השעון למערכת המחשב של העסק שלכם מכיוון שכך תוכלו לעקוב בזמן אמת אחר העובדים שלכם וכך תוכלו לדעת בדיוק מי משקיע ומי שוקע. לכן לא כדאי לקנות שעון "טיפש" אלא שעון חכם אשר מחובר בזמן אמת לעסק שלנו ולמערכות המחשב שלו.