מעטים היום האנשים בישראל אשר מעדיפים לשכור דירה ולא לקנות אותה. למעשה כל מי שיש לו הזדמנות לכך יקנה דירה ולא יגור בשכירות כאשר אנו צריכים לזכור כי יש הרבה מאוד ישראלים שלא קונים דירה למגורים אלא בשביל השקעה. אנשים אלו מבינים כי הרבה יותר משתלם לקנות דירה מכל השקעה אחרת, אך גם הם צריכים לקחת בחשבון כי גם בעולם הדירות אין הצלחה מובטחת ופעמים רבות אנו נקנה דירה רק בשביל לגלות אחרי שנה שאנו מפסידים עליה כסף. בכדי לצמצם את הסיכון אתם חייבים לשים לב טוב טוב איפה אתם קונים את הדירה ובאיזה עיר היא נמצאת כאשר עליכם להבין כי אתם לא יכולים להשוות בין טבריה לדוגמא ובין חיפה או ירושלים. כל עיר והמאפיינים שלה ועל כך יש לתת את הדעת.

מדוע יש משמעות לא רק לעיר שבה אני קונה את הדירה אלא גם לאזור בעיר שבה הדירה נמצאת

אך שימו לב גם בתוך העיר יש הבדלים גדולים בין השכונות השונות ובין התשואות שאפשר להשיג או איכות החיים שבה נגור אם נקנה דירה למגורים. כך לדוגמא יש הבדל בין רמת אביב ג' בתל אביב ובין שכונת פלורנטין או בין העיר התחתית בחיפה ובין שכונת דניה בכרמל. לכן כאשר אתם באים לקנות דירה אתם צריכים לבחון לא רק את העיר שבה הדירה נמצאת אלא גם את האזור הספציפי בתוך העיר שבו הדירה ממוקמת, אם למשל אתם מחפשים מתווכים ברמת גן – גבעתיים וכך תבטיחו כי הדירה תענה על הציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר. זוהי משימה חשובה ביותר למי שרוצה להבטיח כי הדירה שלו תענה על הציפיות שלו.

איך אבטיח כי אני אקנה את הדירה הטובה ביותר?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לקנות את הדירה הטובה ביותר? איך נוודא כי כך אכן יקרה? התשובה היא שאנו ממש לא צריכים לקנות את הדירה לבד אלא לפנות אל מומחה שיסייע לנו בכך והמומחה הטוב ביותר בשביל המשימה הזאת הוא ללא ספק מתווך. מתווך יכול לעזור לנו לבחור את הדירה הטובה ביותר במיקום הטוב ביותר וכך לחסוך לנו כסף ולהבטיח כי נחיה באיכות חיים גבוהה במיוחד.