ההכנות לגיוס צריכות להיות רציניות ומתאימות לסוג השירות שאתם הולכים לעשות. חיילים רבים קונים ציוד צבאי כאשר לא תמיד הם זקוקים לו בהכרח. היום, תוכלו למצוא כלי לבניית רשימת ציוד לגיוס שיעשה לכם סדר בעניינים.

כלי לבניית רשימת ציוד לגיוס

הרשימה לפני הגיוס היא ארוכה מאוד ויש להרכיב אותה בשום שכל ובתבונה. הצבא, ברוב מוחלט של המקרים, מסייע לחיילים בציוד שהם זקוקים לו ומביא להם אותו כבר ביום הגיוס. תוכלו לשמוע על כך יותר ביום המא"ה.

כדי להרכיב את הציוד הצבאי הנחוץ לשירות צבאי יעיל, חשוב לבחון את הדברים ולהבין איזה ציוד אתם צריכים בדיוק וכמה הוא יועיל לכם בשירות.

כלים מיוחדים נוצרו, כדי לעזור לחיילים להצטייד באופן נכון לפני השירות הצבאי שלכם בצורה נכונה ומושכלת וכדאי שגם אתם תעשו שימוש בכלים אלה.

מה לארוז לפני גיוס

לפני צבא תצטרכו לקחת רק כמה דברים בסיסיים כשאתם יוצאים לאימון בסיסי – כל השאר יסופקו עבורכם ביחידה. המגייס שלכם, ייתן לכם רשימה של מה שאתם חייבים לקחת ומה אתם בהחלט לא צריכים לארוז. 

רשימת פריטים להדרכה בסיסית

למרות שלכל שירות עשויות להיות דרישות שונות לגבי מה להביא איתכם כשאתם מתחילים הכשרה בסיסית, עדיין יהיו לכם דברים בסיסים שתמיד תקבלו ביום הגיוס.

הלבשה

תזדקקו ללבוש ביגוד נוח. הביאו גם תחתונים לבנים, גרביים ספורטיביות באורך השוק (גם לבנים), זוג נעליים נוחות או נעלי ריצה ומשקפי ראייה. 

מלבד פריטים אלו, מתגייסות זקוקות גם לחזיות ספורט, חזיות רגילות, אלסטיות לשיער התואמות את צבע השיער ופריטי היגיינה נשיים. כמובן שתצטרכו לבדוק עם המגייס שלכם עם הפריטים שתקבלו או שלא, ביום המא"ה.