יש סיפור ידוע לפיו בשנות החמישים והשישים היו נותנים לילדים מי סוכר לאחר כל ארוחה וזאת מתוך מחשבה שהמים הללו בריאים להם. אך האמת היא שהדבר גרם לנזקים עצומים לשיניים וכך ניתן לראות אלפי מבוגרים בני שישים ומעלה אשר אין להם פשוט שיניים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי זה החובה של כל הורה להבטיח כי השיניים של הילד שלו תהיינה בריאות וכל הורה חייב לשים על כך דגש עצום ולא לזלזל בנקודה הזאת לעולם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי עלינו לתת לילדנו משחת שיניים לילדים אשר מתאימה בדיוק לילדים, וזו לא בושה להתייעץ עם רופא שיניים לילדים בלינק http://www.dr-anat.co.il שיוכל לעזור לכם בבחירה. יש הבדל עצום בין משחת שיניים לילד ובין משחה למבוגר כאשר ההבדל הבולט ביותר הוא בטעם. עליכם להבין כי ילד לא ירצה להשתמש במשחה של מבוגר ועל כן כדאי ורצוי לקנות לו משחה לילדים.

האם משחה זה הדבר היחיד שאנו צריכים לחשוב עליו?

אך משחה זה לא הדבר היחיד שאנו צריכים לחשוב עליו כאשר אנחנו מטפלים בילד ויש עוד הרבה מאוד דברים חשובים ביותר שאנו צריכים לתת עליהם את הדעת. בין היתר אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לאופן שבו אתם מחנכים את הילד לצחצח שיניים. עליכם להבין כי כל מה שתלמדו כעת את הילד יישאר אתו לאורך כל החיים ולכן חשוב ללמד את הילד לצחצח שיניים כל בוקר וכל ערב ולעשות זאת בעקביות במשך זמן ממושך כפי שממליצים רופאי השיניים. כך תבטיחו כי השיניים של הילד תהיינה בריאות וכך תבטיחו כי הילד לא יצטרך ללכת מרופא שיניים אחד לרופא אחר.

מדוע דוגמא אישית היא כל כך קריטית בחינוך לשיניים בריאות?

כאשר אנחנו מדברים על שיניים בריאות ועל חינוך להתנהלות נכונה עם השיניים אנחנו צריכים לזכור כי דוגמא אישית היא קריטית כאן. עליכם לקחת בחשבון כי אם תראו לילד שלכם כי אתם מצחצחים גם כן כל יום ערב ובוקר ועושים זאת למשך זמן רב הוא יבין כך גם עליו לנהוג וזה כמובן דבר בעל ערך אדיר.

קראו על יתרונות צמח המורינגה