טרמפולינה הינה מתקן ספורטיבי מהנה ומרתק שניתן להעמיד בכל גינה כיום. למעשה יש הרבה בתי קרקע שנוכל לראות בגינתם מתקן טרמפולינה בגודל כזה או אחר. הם אינם עולים הרבה ביחס לערך שהם מספקים ויכולים להוות אטרקציה של ממש לילדים ואפילו מתקן אימון כושר למבוגר – שימוש כבר אמרנו?

אפשרויות לאימונים אישיים בבית:

שמירה על כושר הוא חלק חשוב מהחיים של הרבה מאוד אנשים. אותם אנשים מנסים לשמור על תזונה נכונה ולדאוג לבריאות ולמראה החיצוני שלהם (לצד שימור הבריאות של פנים הגוף כאמור) ולעשות אימונים אישיים גם אם אלה אינם במסגרת של חדר כושר או קבוצה ספורטיבית כזו או אחרת. למעשה יש כאלה שאוהבים להתאמן לבד, עם/בלי מוסיקה ברקע ואם אפשר לעשות זאת בגינה שלנו מבלי שיפריעו לנו אז מה טוב! טרמפולינה קטנה היא אופציה טובה לאימון ספורטיבי נהדר שאפשר לעשות בגינה שלנו.

היתרונות של טרמפולינה בחצר:

בחירת טרמפולינה מתאימה:

ישנן טרמפולינות בגדלים שונים ובמחירים שונים. בחירת הטרמפולינה צריכה להיעשות בהתאם לאופי השימוש בה. אם אתם הולכים להשתמש בה גם לצרכי אימון תצטרכו טרמפולינה גדולה ומאסיבית יותר. אם היא מיועדת רק לצרכי משחק עבור הילדים שלכם אז ניתן לרכוש טרמפולינות קטנות יותר בהתאם לגיל ומשקל הילדים שהולכים לקפוץ עליה.