ניתן לראות כי קיימים מגוון רחב של שולחנות חוץ ביתיים. אנשים רבים כבר לא רוצים רק לשבת בתוך המטבח או בשולחן רגיל במרפסת, אלא מחפשים לעצב שולחן שלא רק יהיה כפריט לאכילה ושתיה, אלא גם פריט עיצובי שישתלב היטב באופי של הבית. יש לדעת כי קיימים מגוון של שולחנות רבים המתאימים לחוץ ולמרפסת ומשלבים אוירה נעימה וטובה, כזו שלא הייתה בעבר, בדקו באתר https://toolman.co.il. שולחנות אלו מביאים אל הארץ הקטנה שלנו את האווירה של הארצות הרחוקות כמו אוסטרליה וקנדה, אז אלו סוגי שולחנות חוץ ביתיים קיימים.

סוגי שולחנות חוץ ביתיים 

שולחנות האש מגיעים אלינו מהארצות הרחוקות, מדובר על ארצות הברית, קנדה, שבהם זה מקובל ששולחנות אלו בהם ניתן להבעיר אש, על ידי ידי מגוון רחב של שיטות בעירה כמו פחמים, עץ או גז, וכן במגוון רחב של גדלים וצבעים. ניתן לראות אותם עשויים במגוון רחב של צבעים וחומרים. התפקיד של שולחנות האש הוא לאפשר אוירה חמה ומרגיעה בבית או במרפסת.

החשיבה כי תפקיד השולחן הוא בעצם מגש שעליו מגישים את האוכל, אלא הם משמשים גם כפריט עיצובי לכל דבר, לכן שולחן העשוי מבטון משרה אוירה של מקוריות וייחודיות. שולחנות מבטון סטון לעומת שולחנות אחרים אינם יכולים לזוז ממקומם לאחר ההצבה, הקליקו לפרטים.

לשולחנות הבטון יש יתרונות רבים הן חזקים ועמידים בתנאי החוץ גם במזג אוויר קר או חם מאוד.

קיימים עיצובים בחומרים עמידים יותר או פחות, כאשר יש מטבחים כפריים ניתן לשלב שולחנות חוץ העשויים מעץ, העץ אמנם עמיד פחות במזג האוויר, אך הוא משדר אווירה רגועה וכפריות

שולחנות העשויים מאלומיניום הן שולחנות, שלא ניתן אמנם לעצב אותם במיוחד, אך האלומיניום נחשב לחומר עמיד מפני טמפרטורות חום וקור, וכן ניתן להשיג שולחנות אלומיניום במגוון גדלים וצבעים. היכולים לשמש אונו למגוון רחב של שימושים. החל מאכילה נעימה ועד למשחי חברה נעימים שניתן לשחק על כל שולחן