לקנות דירה חדשה, ובמיוחד אם היא מגיעה ישירות מהקבלן, זו חגיגה גדולה. עצם הידיעה שאף אחד לא גר שם לפנינו מרגשת מאוד, וברור שנרצה לעשות הכול כדי להבטיח שרכשנו נכס שההשקעה בו תשתלם. עם זאת, אם גם אתם מכירים אנשים שכבר רכשו דירות חדשות אך היו בהן לא מעט ליקויים, דעו שזה אכן דבר נפוץ. אם ננסה להבין איך יכול להיות שבדירה חדשה נמצאים ליקויים, אנחנו נראה שיש לכך כמה סיבות. למשל: 

בנוסף, זה גם סביר ביותר שבבניין גדול עם הרבה קומות יהיו אי-אילו ליקויים. נשאלת השאלה מה אפשר לעשות בנידון, כי אתם הרי לא רוצים להתחיל להתעסק תיקון הליקויים בוודאי שלא לממן אותם. אם תיכנסו לרגע ללינק: https://www.peles-group.co.il/ תוכלו להכיר יותר לעומק חברת בדק בית שעושה עבודה נהדרת שתוכל לסייע לכם. 

בודקים ומאתרים את כל הליקויים הקיימים 

עוד לפני שנדבר על בדק בית המלצות ועל חברות שונות שעובדות בתחום הזה, חשוב שנבין מה בעצם בודקות אותן חברות. אם חשבתם לרגע שאנשי המקצוע פשוט נכסים לדירה ובודקים האם היא מסוידת ואיך היא נראית, דעו שזה לא כך. חברות מקצועיות של בדק בית מגיעות עם מומחים לאינסטלציה, לחשמל ולכל מה שצריך. בעזרת הציוד המתקדם שלהם הם יכולים לאתר נזילות, להבין האם יש בעיית איטום כלשהי ולבדוק כל מה שדורש בדיקה בדירה. בהחלט יכול להיות שיתגלו ליקויים, אך מה שחשוב זה שהכול יהיה מסודר וכתוב בדוח. הדוח של חברת בדק בית הינו משמעותי ביותר, שכן בעזרתו יוכל להחליט בית המשפט, אם הדברים יגיעו לכך, מי צריך לשאת בעול התיקונים ובעלויות. 

המקצועיות לפני הכול 

אם יש לכם דילמה באיזו חברת בדק בית אתם חושבים לבחור, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. למשל, האם מדובר על חברה שמעסיקה אנשי מקצוע מובילים והאם יש ברשותם את כל הציוד הכי מתקדם שקיים? ומה לגבי הדוח? האם הוא כלול במחיר, עד כמה הוא יהיה מפורט והאם הוא יכלול כל מה שצריך כדי שבאמת ניתן יהיה להשתמש בו אם יתגלו ליקויים? לכל חברה שעובדת בתחום הזה יש שיטות עבודה קצת שונות. לכן חשוב לרדת לעומק הפרטים ולהבטיח שאתם בוחרים חברה עם אמינות ומקצועיות ללא פשרות.