אחרי יום עבודה קשה ומורכב זה הכי מתבקש פשוט לנוח, ואם כבר לנוח, אז הכי כיף לעשות את זה במקום שבו יש אוויר נעים ותחושה הכי קרובה של טבע ומרחב. עבור מי מאיתנו שיש להם מרפסת רחבה או גינה בקומת קרקע, זו הזדמנות נהדרת עבור התקנה של מטבח על פני הוספה פשוטה של גריל המופעל על ידי פחם או גז.

שדרוג של החוויה במרפסת

איך יכולים ליהנות עוד יותר מהזמן הזה של הפנאי עם הילדים, או עם חברים ושאר בני משפחה? זה די פשוט אם יש את המרחב וקצת השקעה כספית עבור פינוק שבהחלט הופך את המקום הזה להיות הכי מבוקש. ניתן לבצע הזמנה והתקנה של מטבח חוץ יוקרתי. מטבח שבו יש את כל מה שצריכים החל ממקרר ועד לכיור ומשטח של עבודה, ממש בדומה למה שמקנה השימוש במטבח שנמצא בפנים הבית.

באופן הזה ניתן לאכסן את כל מה שצריכים לקראת חגיגת בשרים טעימה מראש, ורק להזמין את מי שרוצים ולעבור לשלב של ההכנה עצמה…מטבחים שכאלה יכולים להגיע בכל מידה ובעל עיצוב נדרש, וכאן כבר כל אדם חופשי לבחור לעצמו את מה שהכי רלבנטי מתוך מבחר די רחב.

למה להוציא את המטבח החוצה

נשאלת שאלה די חשובה מדוע בכלל להוציא את המטבח החוצה, אם יש מטבח פונקציונאלי ונוח כמה מטרים פנימה, בתוך הבית? ובכן, מטבח שכזה מאפר לעבוד באותו האזור מבלי לצאת ולחזור פנימה שוב ושוב, דבר שיכול להיות פחות נוח בצורה בולטת למדי.

מטבח חוץ ניתן להתאמה פרטנית, דבר שאומר שמתקינים בדיוק רב את מה שצריכים ולא מעבר לכך. באופן הזה נמצאים היכן שנעים להיות, במרפסת או בגינה, ולהיות עם מי שמארחים בזמן ההכנה וגם בזמן הארוחה עצמה.

אוליי יעניין אותך גם מטבח כפרי מודרני