את הסיגריה המוכרת רבים כבר עזבו. וזאת מתוך מטרה למצוא תחליף בריא ומזיק פחות לבריאות. אמנם עישון זו תמיד פעולה מזיקה שכרוכה בהכנסת חומרים בלתי רצויים לגופנו. אבל ניתן להפחית במידה כוז או אחרת את חומרת הנזק, ולהביא את עצמנו למצב בו העישון הינו מזיק פחות ולא סותר את ערכי הבריאות שלנו. כאן נכנסת לתמונה הסיגריה האלקטרונית. זו סיגריה מתקדמת ונוחה שהמטרה שלי היא לאפשר לאנשים לעשן ולהרגיע את עצמם בלי להתמודד עם עשן ומזיקים נוספים. אמנם הסיגריה האלקטרונית לרוב נחשבת מזיקה פחות, אבל מכאן ועד לבריאות הדרך לא קצרה.

אז איך זה בעצם עובד?

סיגריה אלקטרונית היא למעשה סיגריה שהמשתמש מזין לתוכה נוזל מיוחד. ופורייזרים משמשים בתפקיד המאיידים. הם מאיידים את הנוזל לכדי אדים, אותם שואף המעשן פנימה אל תוך הריאות שלו. וכך מתרחשת פעולת העישון. כדי שהמעשן יוכל ליהנות מהעישון עליו להתייחס לכל המרכיבים של החוויה, ולוודא כי יש לו את הציוד הנדרש וכל מה שיכול להועיל לעישון נוח ומוצלח יותר.

ופורייזרים איכותיים – המרכיב הראשון והמרכזי הוא הופורייזר. קיימים כיום בשוק מגוון דגמים של ופורייזרים, וכל משתמש יאתר את המכשיר שמתאים לו מכל הבחינות. הן מבחינת המראה, הן מבחינת נוחות השימוש, הן מבחינת יעילות העבודה, המחיר ופרמטרים נוספים שמשפיעים על ההחלטה.

נוזלים – את פעולת העישון מבצעים באמצעות אידוי של הנוזל. הנוזל הוא זה שבעצם מכיל את המרכיבים ואת החומרים שנכנסים לגופנו במהלך העישון. ולכן יהיה עלינו לבחור בשימת לב רבה את הנוזל המתאים לנו. הן מבחינת איכות המוצר והגוף שעומד מאחוריו, הן מבחינת הטעם שהוא מספק לנו. יש לדעת כי קיימים כיום נוזלים בשפע של טעמים, מה שמאפשר לכל אחד למצוא את הנוזל בטעם האהוב עליו. ומעבר לכך – כל אחד יכול לגוון את הטעמים לפי רצונו, ולהתאים את הטעם לעונת השנה ולמצב רוח שלו ברגע זה.

מקום הרכישה

אך כלל אחד בסיסי חייב לעבור כחוט השני בכל מה שקשור למוצרי עישון. חובה לבחור חנות אמינה ומקצועית כמו מיסטר סמוק, בה המוצרים בטיחותיים ואיכותיים.