ביום האהבה אנחנו רוצים לספק עד כמה שניתן את היצרים של האהובים שלנו. יש את מי שייקח את בן או בת הזוג למסעדה, יש את מי שיבלה בטיול רומנטי בשקיעה, את זה שיכין לבת הזוג ארוחת ערב רומנטית ואת מי שתיקח את אהובה למסע בכדור פורח. 

בכול מקרה, חשוב שכל אחת ואחד יתאימו למי שהם אוהבים מתנה מושלמת ליום האהבה שתתאים לאופי בני הזוג ולרצונות של כולם. 

עם זאת יש את האנשים הנועזים יותר שיבחרו ויברטור כמתנה מושלמת ליום האהבה. ואכן מדובר במתנה נפלאה! בעיקר בעולם שבו הטאבו על שימוש באביזרי סקס כבר מזמן הוסר. 

אז איזה סוגי ויברטורים אפשר לקנות מתנה? הנה מספר דוגמאות:

רוקט פוקט – ויברטור קטן וחצוף שמענג את כל החושים עם עוצמות רטט נשלטות ומשתנות. המוצר מתאים גם כמתנה מושלמת ליום האהבה וגם למתנה עבור מסיבות רווקות או מסיבת גירושין. 

מג'יק וינדמג'יק וינד הוא שרביט פלא שעושה נפלאות לנרתיק ולדגדגן. אישה שתקבל את השרביט המהמם הזה תוכל לשלוט באורגזמות שלה ולהנות מעינוג נפלא של הדגדגן ושל שאר נקודות אגרונומיות בגוף. 

טבעת רטט – טבעת רטט היא ויברטור שמתאים לנשים ולגברים יחדיו. מדובר במוצר רוטט שמלביש הגבר על איבר מינו בזמן חדירה או לפני חדירה. הוויברטור מעוצב בצורת חישוק רוטט ובכך מקנה רטט מענג נוסף לאישה וגם לגבר. 

מאלצי אורגזמה – מי שקשה לה לחוות אורגזמות תשמח מאד לקבל מאלץ אורגזמה שעובד על נקודות שונות בווגינה ובדגדגן שמובילות לאורגזמות נפלאות! כיום אפשר למצוא מאלץ אורגזמה ועוד מגוון רחב של אביזרי סקס בחנויות סקס און ליין.