שרת וירטואלי  בענן מספק שפע של יתרונות עבורך. הוא, כמובן, מהווה תחליף הולם ויעיל מאוד לשרת המקומי הקיים אצלך ומספק גישה לשולחן העבודה ולמידע העסקי בכל זמן ומכל מקום. כך, לעובדי החברה המבצעים עבודות אצל לקוח מחוץ לשטח המפעל, לאנשי מכירות החייבים לקבל נתונים און ליין ובמהירות ועוד. כל עובד המצויד במחשב אישי או בטלפון נייד להיכנס מרחוק למערכת המחשוב של החברה ולקבל את הנתונים הנדרשים להמשך פעילותו. בנוסף, מציע השירות פתרון חשוב וחיוני אחר בדמות שירותי גיבוי לתכנים והחומרים השמורים במערכת.

יתרונות לגיבוי יעיל

הגיבוי הוא צורך בסיסי עבור העסק שלך מאחר והיעלמות חומר בגלל טעות אנוש, או חדירה זדונית מחבלת מאוד בפעילותו. למעשה, אם לא קיים גיבוי אזי חלק מהפעילות או כולה מושבתת ואז נוצרות בעיות רבות בנושאי ייצור, שירות, מכירות ובתחומים חשובים אחרים. החומר מאוחסן בענן מגובה ונשמר היטב, ולעומת זאת, שרת פיזי הקיים במערכת הפרטית עלול להתקלקל ואז הבעיות הנוצרות הן בלתי נמנעות. בעידן בו קיימות מתקפות סייבר וכופרה על ארגונים יש חשיבות יתר לשירות של גיבוי בענן מאתר Entersys שכמוהו כסוג של ביטוח. הדבר נכון לעסק שלך  בין אם הוא גדול או קטן. 

יתרונות רבים 

לרכישת שירותי מחשוב ענן קיימים יתרונות רבים. ראשיתם בחיסכון בהוצאות. אין צורך בשרת פיזי, במערכת הפעלה, באנטי וירוס, בהגנות שונות, בפתרונות קירור, במערך גיבוי וכדומה. אין צורך בגיוס עובדים לטיפול בנושא תחזוקה ותיקונים. תוכל לקבל מהחברה שירותים מקיפים או מוגבלים בהתאם לצורך ולרמת הפעילות הקיימת. השירות הגמיש הנ"ל מאפשר חיסכון מרבי ותמיד ניתן להרחיבו. מומלץ לך לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מומחיה יכולים לייעץ, להטמיע את המערכת וללוות ככל הנדרש.