חושבים על טיול להודו? אחד השלבים החשובים לקראת הטיסה היא הוצאת ויזה. אתם רוצים לדעת מה כולל התהליך וכמה זמן זה עתיד לקחת לכם. בהתאם לכך תוכלו להתארגן ולהזמין את הטיסה שלכם. בואו וקבלו את המידע חשוב בדבור הוצאת ויזה.

כיצד מוציאים ויזה להודו?

ישראלי שמעוניין לבקר בהודו צריך להנפיק ויזה. החל משנת 2015 נוספה האפשרות להנפיק ויזה באופן אלקטרוני לצד האפשרות הוותיקה של הנפקה באמצעות השגרירות ההודית. ואכן ישראלים שמעוניינים לבקר בהודו למטרות תיירות יכולים להנפיק ויזה באופן מקוון. מדובר על ויזה אלקטרונית שאפשר להפיק אותה מכל מקום. השירות מיועד עבור תושבים של למעלה ממאה מדינות ברחבי העולם.

כיצד מקבלים ויזה אלקטרונית?

ויזה אלקטרונית היא ויזה שמקבלים אותה לאחר בקשה דיגיטלית. במרבית המקרים מגיש הבקשה יקבל את הויזה לאחר כארבעים ושמונה שעות מעת הגשת הבקשה. אם כי באופן רשמי הוויזה תתקבל לאחר שלושה ארבעה ימים. הויזה תקפה למשך שנה והיא מאפשרת כניסות מרובות ללא כל הגבלה לשטחה של הודו. המחיר של הנפקת הויזה היא כארבע מאות שקלים. על מנת להנפיק את הוויזה אין צורך לצאת מהבית, אפשר להגיש את הבקשה מכל מקום בעולם מלבד מהודו והיא מאפשרת שהייה ברציפות של עד תשעים ימים. כמו כן יש הגבלה נוספת אשר מאפשרת כניסה אווירית או ימית לשטחה של הודו.

ויזה – דרכון להודו

לצד אפשרות זו ניתן להפיק ויזה בשגרירות. מדובר על שירות שונה אשר מאפשר את קבלת הוויזה לאחר כשבעה עד עשרה ימי עסקים. כדי להפיק את הוויזה יש להגיע פיסית אל משרדי החברה המבצעת פעמיים. גם ויזה זו תקפה למשך שנה אך היא מאפשרת שהייה של עד מאה ושמונים יום בהודו.

הויזה הנכונה לכם

חשוב מאוד להבחין בהבדלים בין שתי האפשרויות הללו, בין היתר יש הבדל במשך הזמן שלוקח להנפיק את הויזה. ולכן אם יש לכם כבר כרטיס טיסה אתם לחוצים בזמן הויזה האלקטרונית היא המומלצת לכם. אם כי יש לשים לב להגבלות שלה.