כיום ההיצע של ארונות קיר הינו גדול מאד. ישנם כמה סוגים של ארונות וישנן המון חברות שמוכרות ארונות, כך שניתן למצוא ארונות זולים מאד ומאידך ארונות יקרים מאד. תלוי בסוג הארון ותלוי בחברה המוכרת. מבצעים על ארונות קיר בדרך כלל תמיד קיימים וישנן חברות שמורידות את המחירים על הארונות בצורה משמעותית ביותר.

טווח המחירים של ארונות

טווח המחירים של ארונות קיר משתנה בין הסוגים השונים של הארונות ותלוי כמובן גם בגודל הארון המבוקש. ישנם שני סוגים עיקריים של ארונות. ארונות עם דלת נפתחת וארונות הזזה. ארונות עם דלת נפתחת לרוב יהיו זולים יותר. טווח המחירים של ארונות אלו ינוע בין 500 שח ל3000 תלוי בגודל הארון, מספר דלתות, מגירות נלוות וכדומה. טווח המחירים של ארונות הזזה ינוע בין 900, כאשר נמצאים במבצע ועד 6000 ואף יותר. גם זה תלוי כמובן בגודל הארון המבוקש. מפאת השוק הרחב של ארונות הקיר, ישנם המון מבצעים על ארונות וישנן חברות שמורידות את המחירים בצורה משמעותית ביותר אך חשוב לזכור שלא בהכרח מה שזול הוא מה שטוב. לפני שרוכשים ארון כדאי מאד לבדוק מה החוזק שלו, מה העמידות שלו לאורך זמן והאם ניתנת עליו אחריות. כדאי לבחון אם הארון הינו ארון פשוט שעולה זול מעצם היותו או שהינו ארון איכותי שפשוט נמכר במבצע מכל סיבה של הרשת המוכרת ואז הוא משתלם ביותר.

ארון קיר לא חייב לשבור את הכיס.

שלא כמו בעבר, היום ניתן למצוא מגוון של ארונות קיר במחירים אטרקטיביים. ישנם המון מבצעים על ארונות איכותיים שמאד משתלמים ללקוח. ברגע שאתם מחליטים איזה סוג ארון אתם רוצים לרכוש, עשו סקר מחירים ובדקו היכן ניתן לרכוש ארון טוב במחיר משתלם.

אנשים חיפשו גם: ארון הזזה עם מראה