בשנים האחרונות, ישנה עלייה בביקוש של מכונות שטיפה. הסיבה היא התפתחות התעשייה, טכנולוגיה שגרמה גם למגזר הפרטי, לשטוף את הבית באופן יסודי, מהיר וחסכוני מבלי להוציא סכומים גבוהים על עוזרת בית וכן, שימוש במכונות שטיפה, במיוחד לחללים גדולים במיוחד, כגון מפעלים, מרכולים ובתי עסק גדולים, קניונים ועוד.

אילו סוגי של מכונות שטיפה קיימים בשוק?

ישנן כמה סוגים של מכונות שטיפה, למשל כזאת שפועלת באמצעות מפעיל הולך, אשר דוחף את המכונה ומכוון אותה. אלה הן מכונות שטיפה, אשר פועלות על גבי גלגלים, כאשר המשקל הוא די נוח. מכונות אלה לשטיפת רצפות, מתאימות יותר לחללים קטנים ומשרדים. ישנן מכונות שטיפה רכובות, שהן בעלות מנועים חזקים במיוחד, כאשר הן מופעלות ע"י נהג הרוכב עליהן ומפעיל אותן בשטחים גדולים במיוחד. מכונות שטיפה בלחץ, או בשמן המוכר מכונת גרניק הן מכונות הפועלות על לחץ מים חזק במיוחד והן מתאימות הן לשימוש הביתי והן לתעשייתי, כאשר ניתן יהיה להסיר כתמים עקשניים במיוחד מכל סוגי המשטחים. 

מדוע חשוב להתייעץ עם מומחה של שיווק ויבוא מכונות שטיפה מקצועיות?

כאשר אתם מגדירים מה המטרה של מכונת השטיפה, כך יועץ מומחה מטעם יבואן מכונות השטיפה, אלרז מכונות ניקוי https://www.el-raz.co.il למשל, יוכל לייעץ לכם לגבי הדגם האידיאלי של מכונת השטיפה. לדוגמא, ישנן מכונות שמתאימות לשטיפה של חללים קטנים, ויש כאלה שהן גדולות ומאסיביות שפועלות על אנרגיות אחרות ומתאימות לשטחים תעשייתיים.

אילו סוגי מכונות שטיפה בלחץ קיימות בשוק ? 

ישנן מכונות שטיפה מסוג גרניק, היא מכונת השטיפה הידועה ביותר, אשר פועלת על לחץ מים עוצמתי. המטרה של שימוש במכונה זו, המיועדת לשטיפה של משטחים שונים, היא להסיר כתמים קשים במיוחד. ניתן להפעיל את המכונה על מים חמים או מים קרים או פושרים. איכות הניקיון בשטיפה באמצעות מכונת שטיפה בלחץ, היא גבוהה וכן, מכונת שטיפה בלחץ, ניתן למצוא הן למגזר הפרטי והן למגזר התעשייתי.

מה ההבדלים בין מכונת שטיפה רגילה לבין מכונת שטיפה בלחץ?

מכונת שטיפה סטנדרטית או ידנית, יכולה לסייע לכם בעבודה השוטפת של הניקיון, אך ישנם הבדלם מהותיים הין מכונת שטיפה בלחץ, לבין מכונת שטיפה סטנדרטית. כוח השאיבה של מכונת שטיפה סטנדרטית נמוך מזו של מכונת שטיפה הפועלת על לחץ וכן, כמות הסוללה שלה שפועלת על אלחוטי, אינה מספיקה לאורך זמן. הלחץ של מכונת שטיפה בלחץ, יהיה גבוה יותר והניקיון יהיה איכותי. ניתן יהיה למצוא מכונות שטיפה אשר מתאימות לצרכי תעשייה וכאלה אשר מתאימות לשטיפה במגזר הפרטי.

האם זה הכרחי להשתמש במכונת שטיפה מסוג גרניק יחד עם חומרי ניקוי?

מכונת גרניק, או בשמה המוכר מכונת שטיפה בלחץ, תמיד תהיה יעילה יותר, אם מוסיפים למכל חומרי הניקוי הנמצא במכונה, חומר ניקוי אשר יתאים הן לסוג המשטח אשר ברצונכם לנקות או לסוג הכתם.

מי זקוק למכונת שטיפה בלחץ?

מי שיש לו חצר, חניה ויש כתמים עקשניים במשטחים אלה, מומלץ כי יתעניין לגבי מכונות שטיפה בלחץ או גרניק בשמה האחר של מכונה זו. גם משטחים אחרים כגון דלתות ברזל, חיפוי קיר חיצוני, ניתן יהיה לנקות את המשטחים הללו באמצעות מכונת שטיפה בלחץ, כאשר משלבים חומר ניקוי מתאים. יש לציין, כי מכונה זו, כאשר היא מגיעה בגרסה הביתית, פועלת באמצעות חיבור לחשמל.

כיצד ניתן יהיה לחסוך בעלויות בשימוש עם מכונות שטיפה?

תוכלו לחסוך בעלויות של מכונות שטיפה. ראשית, יש לבצע סקר שוק מקיף ולרכוש את מכונת השטיפה שלכם, באמצעות יבואן רשמי. בררו אילו מכונות נחשבות  לידועות, כאשר בחירה נכונה, תגרום לכך כי מכונת השטיפה שלכם, תחזיק מעמד לזמן רב. כאשר תרכשו מכונת שטיפה מהיבואן, תחסכו בפער תיווך ובכך אף תחסכו כסף רב. יש לשים לב לתקופת האחריות שמעניק לכם היבואן ברכישה של מכונת שטיפה, כך שככל שהתקופה של האחריות תהיה ארוכה יותר, כך זה יראה, לכם כי המכונה איכותית וחזקה.

כיצד נדע איזו מכונת שטיפה היא מהאיכותיות בשוק?

על מנת לדעת איזו ממכונת השטיפה תתאים לכם, יש לבצע סקר שוק, לבקש המלצות ממכרים שכבר רכשו מכונות שטיפה והם די מרוצים מהן. ככל שיהיה לכם יותר ידע ויותר פרטים, כך תבצעו בחירה מושכלת של מכונה שתתאים לצרכיכם האישיים.

מדוע חשוב לציין לאיזה שטחים אתם מעוניינים לרכוש מכונת שטיפה מקצועית?

ראשית, קיים הבדל רב, בין מכנות שטיפה ביתיות לבין מכונות שטיפה תעשייתיות, אשר מיועדות לשטחים גדולים יותר ולניקוי כתמים קשים, הנובעים ממכונות שפועלות ופולטות שמן במפעלים השונים, כאשר שמן מהווה גם סכנת החלקה לעובדים במפעל. לרוב מכונות מקצועיות לשטיפה, פועלות על בנזין או מצבר גדול שמספיק לכמה שעות של עבודת ניקיון עם המכונה. כמו כן, ישנן מכונות גדולות לשטיפה שניתן לנהוג בהם, בשטחים שונים וגדולים.

מדוע ישנם יתרונות רבים ברכישת מכונות שטפה מהיבואן הרשמי?

ישנם יתרונות רבים ברכישת מכונות שטיפה מהיבואן הרשמי. ראשית, תמיד יש שירות תיקונים, גם בזמן שהאחריות תקיפה וגם בזמן שהאחריות פגה. הבלאי עם השנים, גורם לכך שיש להחליף חלפים במכונה, או שכאשר עוברות שנים רבות, המכונה עשויה להתקלקל.היבואן הרשמי נותן שירות של מעבדה זמינה, מה שיגרום לכם לתיקון מהיר של מכונת השטיפה שבבעלותכם. מיותר לציין, כי פירמות ידועות של מכונות המיועדות לשטיפת רצפות ומשטחים שונים, נמכרות רק באמצעות היבואנים הרשמיים.

האם ישנן חברות שמאפשרות עסקאות טרייד אין במכונות שטיפה?

התשובה היא בוודאי שכן, ישנן חברות שהן גם יבואניות רשמיות של מכונות שטיפה כל הסוגים, אם ביתיות או אם תעשייתיות  והן אף מאפשרות עסקאות של טרייד אין, וכן ישנן גם מכונת שטיפה לרצפה יד שניה.

האם ישנה אפשרות לשכור מכונת שטיפה לפני שמחליטים איזו  מהן לבחור?

בחברות רבות שמייבאות מכונות שטיפה, ניתן לשכור מכונת שטיפה, כך שאם אתם מעוניינים לבחון מותג מסוים, מומלץ לשכור את מכונת השטיפה היבואנית שמאפשרת זאת ואז, כאשר תתנסו בה, תהיו בטוחים לגבי המותג שאתם מעוניינים לרכוש.