בדרך כלל אנחנו רגילים לקרוא, לשמוע או להיות נוכחים בחתונות גדולות. באופן טבעי, זוגות מעוניינים לחגוג את החתונה שלהם עם כמות גדולה של אורחים, לערוך אירוע גדול על כל המשתמע מכך.

אך האמת היא, שלא מעט זוגות בוחרים היום גם לערוך חתונה קטנה. הם עורכים את החתונה שלהם באולם או גן אירועים קטן ואינטימי, חצר או גינה של מסעדה, חוף ים או אזור פתוח טבעי אחר, ולעיתים אפילו בחצר הבית. הכל שאלה כמה מוזמנים הם מתכוונים לארח, מתי וכיצד הם מתכננים לערוך את האירוע.

בשביל לערוך חתונה קטנה, יש דברים מסוימים שצריך להקפיד עליהם. כך למשל, צריך להקפיד שהמקום בו תיערך החתונה יהיה אינטימי, יהיה מיוחד, חמים ונעים, מקום שיכול לספק אווירה נעימה לכל האורחים. הוא גם צריך להיות מסוגל להכין כמות קטנה ולארח חתונה אינטימית. אנחנו נוטים לחשוב שמקומות אמורים להיות מוכנים אך ורק לחתונות גדולים, אך זה לא נכון, גם לחתונות קטנות צריך להיערך בהתאם. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו עורכים אירוע במקום שאיננו מתאים לאירוע קטן, ואז האורחים יילכו בו לאיבוד, האינטימיות שלו תיהרס. הוא צריך להיות מקום נעים, פשוט וחמים.

כמו כן, אנחנו צריכים להזמין ספקים ואנשי מקצוע מתאימים לאירוע קטן. למשל, אנחנו צריכים להזמין שירותי קייטרינג לחתונה קטנה. מה זה אומר? הרבה פחות מנות, הרבה פחות אנשי צוות, אך התפריט צריך להיות מגוון, מיוחד ואיכותי, אחרת האורחים שלנו עלולים לשים לב לכל פרט קטן שאיננו טוב או מתאים. באירועים גדולים זה הרבה פחות משמעותי בגלל כמות המנות וכמות האנשים, אך באירועים קטנים יש לכך הרבה יותר משמעות, כי אין הרבה אורחים, אז מספיק שאורח אחד או יותר לא יאהבו את מה שהם מקבלים, זה יכול להשפיע על כל האירוע.

נקודה אחרונה, אנחנו צריכים להיערך לאירוע בהתאם, להתייחס אליו כמו אירוע קטן אך להשקיע את כל מה שאנחנו יכולים לשם כך. בצורה כזו נוכל לערוך אירוע ברמה גבוהה עם עזרה של קייטרינג foodcraft.