משתמשי אנדרואיד יכולים להזרים אודיו סטריאו באמצעות קליפ  ReSound Phone המאפשר לך לחבר את מכשירי השמיעה שלך ב- ReSound לכל טלפון סלולרי תומך Bluetooth

 1. סמסונג גלקסי S10.
 2. סמסונג גלקסי S10 +
 3. סמסונג גלקסי S10e.
 4. סמסונג גלקסי S9 +
 5. סמסונג גלקסי S9.
 6. סמסונג גלקסי S8.
 7. סמסונג גלקסי S8 +
 8. סמסונג גלקסי S7.

ועוד… 

כיצד אוכל לחבר את מכשירי השמיעה שלי לאנדרואיד?

במכשירים ניידים של Android ™

 1. עבור למסך הבית של הטלפון של אנדרואיד והקש על סמל "ההגדרות".
 2. בתפריט ההגדרות, הקש על סמל ה- Bluetooth.
 3. הקש על לחצן המחוון כדי להפעיל את Bluetooth.
 4. פתחו תחילה למשך 5 שניות ואז סגרו את דלתות הסוללה של מכשירי השמיעה של Audéo B-Direct.
 5. בהצלחה!

האם ניתן להשתמש בסמארטפון כמכשיר שמיעה?

קיימות אפליקציות בקרה לשמיעה

מרבית מכשירי השמיעה הקיימים כיום דורשים מכשיר הזרמה (שנלבש בדרך כלל סביב הצוואר) כדי לאפשר קישוריות Bluetooth לטלפון או לטאבלט. עם זאת, הטכנולוגיה האחרונה של מכשירי שמיעה מאפשרת לך לחבר את מכשירי השמיעה שלך ישירות לסמארטפון באופן אלחוטי. 

האם מכשירי השמיעה של ReSound עובדים עם טלפונים אנדרואיד?

צוות המקצוענים של Audiocare מוסרים כי משתמשי אנדרואיד יכולים להזרים אודיו סטריאו באמצעות קליפ ReSound Phone + המאפשר לך לחבר את מכשירי השמיעה שלך ב- ReSound לכל טלפון סלולרי המאפשר Bluetooth. סמסונג גלקסי S8 ו- S8 פלוס תואם לאפליקציית החכם ReSound עבור ReSound LiNX2 ו- ReSound ENZO2 בלבד ואלו .

האם "האזנה חיה" פועלת עם אנדרואיד?

הטכנולוגיה של אפל כוללת גם תכונה של Live Listen המשתמשת במיקרופון של המכשיר כדי לענות ולהעביר שיחות וצלילים אחרים ישירות למכשירי השמיעה. כמה מכשירי שמיעה ואפליקציות המיועדות לתוכנית "Made for iPhone" " פועלות גם עם מכשירים מבוססי אנדרואיד המיוצרים על ידי גוגל, HTC וסמסונג.

כיצד אוכל לחבר את מכשירי השמיעה של Phonak לאנדרואיד שלי?

עבור למסך הבית של הטלפון של אנדרואיד והקש על סמל "ההגדרות". בתפריט ההגדרות, הקש על סמל ה- Bluetooth. הקש על לחצן המחוון כדי להפעיל את Bluetooth. כבה את מכשירי השמיעה שלך ב- Audéo Marvel והפעל אותם לאחר 5 שניות שוב, כדי להציב את מכשירי השמיעה במצב התאמה.

לקריאה על טלפונים מוגברים.