כבר כמה שנים שאנחנו רואים פריטים שונים עם לוגו וסלוגנים של חברות שונות מופיעים במקומות הכי מפתיעים. אם פעם הם היו סימן לכך שאותם אנשים הם עובדי החברה שנהנים ממוצרים ייחודיים להם, היום אנחנו יודעים שהם חלק מקטגוריה גדולה של מוצרי קדם. מוצרים קדם הם ראשי תיבות של מוצרים לקידום מכירות, שהם למעשה שיטת שיווק מוצלחת ויעילה שרבים מבעלי העסקים והחברות בוחרים בה על פני פרסום מסורתי בעיתונות המודפסת, שכבר אינה קיימת כמעט, או אפילו פרסום באינטרנט. לשיטה זו יש יתרונות רבים, כפי שנפרט להלן.

למה מוצרי קדם עדיפים?

מוצרים כאלה, אם הם איכותיים ומיוצרים תוך כדי תשומת לב לפרטים ולעיצוב המוקפד, הם מוצרים שיכולים לשמש את הלקוחות שלכם שנים ולהיקשר לאורך זמן עם איכות החברה ומסריה. כשאתם בוחרים מוצר שנושא את השם והלוגו שלכם אתם שולחים לא רק מתנה ללקוחות העתידיים שלכם אלא גם מנציחים את עצמכם כחברה עם מסר שיווקי ומכירתי למי שצריך את המוצרים שלכם. הלוגו שלכם מתנוסס בכל מקום מבלי ששילמתם על כך אלא פשוט ציידתם לקוחות במוצר טוב כזה שעושה את העבודה שנים רבות. זהו פרסום שממשיך לתת מבלי להשקיע בו כסף נוסף.

שיווק יעיל יותר

כשאתם מוכיחים ללקוחות שאתם מוכנים להשקיע במתנות כאלה ולשלוח אותן לעולם, הם יודעים שגם המוצרים שלכם הם בעלי ערכים כאלה. הם יכולים לקנות מכם ללא חשש כי האיכות והיעילות מובטחות מראש והם גם ינסו אתכם ראשונים משום שהלוגו שלכם כבר חדר לתודעה שלהם וכבר מזכיר להם את קיומכם. כך שהמוצרים שלכם לא צריכים לעשות מהלך החדרה בכל פעם מחדש, אלא בסך הכל להסתמך על הזיכרון של הלקוחות כדי שתוכלו להמשיך למכור להם לאחר המתנה שקיבלו בתודה.

 

למידע על מוצרי פרסום ממותגים לחצו על הלינק