המנוף הוא פתרון מהיר ומוצלח להעברת פריטים באופן חד פעמי וזאת כיוון שמדובר במוצרים כבדים מאד או בפריטים שקשה להעביר אותם במדרגות לנוכח גודלם מצד אחד והעובדה שהמדרגות הן צרות מצד שני. 

העברות באמצעות מנוף

מנוף מעביר ציוד כבד למפעלים השונים ומהם, כמו לדוגמה צינורות כבדים, טורבינות, שנאי חשמל ועוד. בנוסף לכך מוצרים שונים שמייצרים במפעלים שהם כבדים לנשיאה כמו מוצרי ברזל, אלומיניום ומתכת. 

מנופים מעבירים חומרי בניין וציוד נלווה ממקום למקום כמו מוטות ברזל, שערים של אלומיניום, ויטרינות, חומרי בנייה כמו שקי מלט, שקי חול, חומרי איטום, קירות גבס ולבנים. הם גם מעבירים מכולות לנמל הימי ומהנמלים הימיים מעבירים מכולות למפעלים או למחסנים. ראו לדוגמה הובלה עם מנוף!

פתרונות חד פעמיים ביתיים

לקוחות רבים שרוכשים ציוד כבד וגדול מחפשים דרך להנפת המוצר לקומה הגבוהה שבה הם גרים. אחת האופציות המוצלחות והיעילות היא באמצעות מנוף. המקררים הגדולים והכבדים אינם נכנסים למעלית, את הספות הארוכות של הסלון קשה מאד להוביל במעלה כל המדרגות עד הקומה הגבוהה אם המדרגות הן צרות וקשה לעבור אתם ולסובב את המוצרים האלה בין גרמי המדרגות מקומה לקומה.

לכן נוח מאד להזמין מנוף אשר מבצע העברה חד פעמית של מוצר אחד על פי הצורך. מי שקונה לדוגמה ספה מזמין הובלה אשר כוללת מנוף. בהתאם לקומה ולכובד של המוצר, מגיע לשטח המנוף המתאים. קושרים את הציוד על הרמפה באופן מהודק וכך המנופאי מעלה כלפי מעלה את הפריט בזהירות כדי שהמוצר לא ייפול וכדי לא לפגוע במרפסות של הקומות התחתונות.

כך מרימים באמצעות מנוף פינות אוכל, מוצרי חשמל, פסנתרים, פרגולות, ארונות, מזגנים, קולטי שמש לגג, רהיטים ומוצרים ביתיים נוספים. מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר חברת מנופים והובלות!