עגילי ספטום לאף אלו עגילים שהפכו להיות פופולאריים מאוד והם מקובלים מאוד. העגילים המסורתיים הענודים על תנוך האוזן כבר מזמן אינם שומרם על בלעדיות וכיום אנחנו מוצאים אותם גם באזורים אחרים של האוזן כמו גם בשאר חלקי הפנים.
עגילי ספטום אלו הם עגילים המיועדים לאף וכיום הם הפכו להיות מקובלים בקרב רבים.

לפני שקונים ועונדים עגילי ספטום חשוב לדעת ושים לב.

ספטום- לא מתאים לכל אחד

עגילי ספטום הם לא עגילים שיכולים להתאים לכל אחד. יש אנשים שעור הפנים שלהם עדין ורגיש והם באופן כללי רגישים מאוד לכל כאב או כל גוף זר, על כן יהיה להם ממש קשה להתרגל ולהסתגל לעגילים הללו.

מלבד זאת חשוב לשים לב כי לא כל עגיל יתאים לכל אחד. יש כאלה שהגוף שלהם לא יגיב טוב לעגילים אשר אינם עשויים מזהב טהור או לכל הפחות מכסף טהור. הם עלולים לפתח אינפקציה, עשויים להתפתח זיהומים ועם הזמן יהיה צורך להסיר את העגיל כי לא תהיה דרך לפתור את הבעיה בצורה אחרת.

תכשיטים לא קונים בכל מקום

כולנו יודעים כי תכשיטים אי אפשר לקנות בכל מקום וחובה לבדוק האם מדובר בחנות אמינה לפני מפקידים את הכסף בידיהם של מוכרים כאלה ואחרים.
לא כל אחד שפותח בסטה ומציע תכשיטים לכל עובר ושב, הוא האדם אשר עליו נוכל לסמוך בעת שאנחנו באים לקנות לנו תכשיט. חשוב לפנות אל בית עסק אמין ומקצועי  בין אם זו חנות פיזית או אתר תכשיטים אשר יש לו שם טוב ומוניטין. רק באופן כזה אפשר יהיה להיות רגועים כי קנו את המוצר הנכון במקום הנכון.

תכשיט הולם

כאשר קונים תכשיט ולא משנה במה מדובר, חשוב להתאים אותו לאדם שאמור לענוד אותו. התכשיט אמור להתאים למבנה הפנים, הוא צריך להתאים לצבע העיניים, לצבע השיער וכדומה. רק באופן כזה התכשיט אכן יענה על הציפיות והוא ישלים את המראה הכללי.
זו הסיבה שכאשר אנחנו רוצים להעניק תכשיט במתנה, אנחנו צריכים לאפשר את החלפת התכשיט על מנת שמקבל המתנה יהיה מרוצה.