אם גם אתם מתעניינים במידע בנושא של מסורבי כניסה לישראל, כנראה שאתם יודעים במה מדובר. לא מעט אזרחים זרים שנמצאים בישראל עלולים להילקח למתקן משמרת שמיועד לאזרחים זרים שלמעשה הפרו את החוקים הברורים מאוד בנוגע לכניסה לישראל. מה עושים בנידון ואיך עוזרים להם? על כך במאמר שלפניכם. 

למה בעצם אזרחים זרים נמצאים במדינה ללא אישור? 

מעבר לכל אותם המקרים שבהם אנשים פשוט רוצים להישאר כאן מכל מיני סיבות אישיות, יכולות להיות גם סיבות אובייקטיביות. למשל, עובד זר שמחכה לקבל הפיצויים שלו בגלל פיטורין, נגמרה הוויזה שלו ובחלון הזמן הזה תופסים אותו. דוגמה נוספת היא עובדים זרים שנגמרה להם הוויזה בגלל סיבה כזו או אחרת ולפני שהם הספיקו לחדש אותה, תפסו אותם ולקחו אותם למתקן משמרת. 

האם אפשר לסייע לאותם מסורבי כניסה לישראל? 

חשוב לדעת: התשובה היא, הרבה פעמים, כן. יש לא מעט מקרים שבהם אפילו אם אותם מסורבי כניסה לישראל עצורים כחוק, ניתן יהיה לסייע להם. מה שכן, חשוב להבין שכמובן כל מקרה נבדק לגופו. לא קל להתנהל מול המדינה בנושא הזה ולכן ברור שצריך לפנות לעורך דין שזו המומחיות שלו. 

כיצד לבחור עו"ד מתאים שיוכל לעזור? 

אתם רוצים לעזור לאדם שהוא מסורב כניסה לישראל? לא ברור לכם אל מי כדאי לכם לפנות? חפשו עוד היום עורך דין מומחה. חשוב לברר שאתם פונים אל עורך דין כמה שיותר מנוסה, מקצועי ובעל מוניטין בתחום. בנוסף, יש לברר שאתם בוחרים עו"ד עם המלצות וחוות דעת חיוביות. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים בחירה נכונה ושבסופו של דבר בהחלט יכול להיות שתצליחו לעזור לאותו אדם שנתפס ונמצא במתקן משמרת. צרו קשר עם עו"ד דפי שגל פודור עוד היום >>>