במידה והנכם לוקים בחירשות חלקית או בלקות שמיעה בהיבט של תדרים גבוהים, שמא אין זה מספיק להסתייע רק בעזרי שמיעה , על מנת להיטיב עם השמיעה שלכם. הבעיה עשויה להיות קשה יותר, בפרט באזור סואן או כאשר המון בני אדם משוחחים בו זמנית, כמו למשל – בפגישה במקום העבודה שלכם, במפגש חברתי, או בשיחת ועידה, וכיוצא בזאת. ליקוי שמיעה עשוי להציק לכם בקיום אינטראקציה שלמה עם חברים טובים, כל מי שאהוב עליכם, קולגות, קרובי משפחה וכיוצא בזה. מערכת של שתלים לשמיעה מסוג EAS  , הווה אומר – גריה חשמלית אקוסטית, סימולטנית הינה מהווה מענה ספציפי, אשר המטרה שלו לענות בדיוק על דרישה זאת.

 שתל שמיעה EAS –

EAS הינה טכנולוגיה פורצת דרך, אשר קיימת בעשיית שימוש יותר מעשר שנים, היא אגרה המון ראיות קליניות ליכולת שלה אשר הוכחה ביג טיים להיטיב את הבנת הדיבור במקום שקט ורועש כאחד. שתל שמיעה EAS מעניק גירוי אקוסטי אשר תומך בשמיעה שיורית טבעית שלכם, באמצעות הגברת עוצמת תדרים נמוכים. במקביל, טכנולוגיית שתל השבלול המבצעת סינרגיה, מעניקה את הגירוי החשמלי בשבלול, על מנת להשיב את הרגשת צלילי התדרים הגבוהים שחסרה.

שתל שמיעה EAS מהווה מענה אופטימלי עבור בני אדם בעלי חירשות חלקית, המאופיינת כליקוי שמיעה תחושתי עצבי קל, עד מתון, בתדר נמוך, שמחריף לליקוי שמיעה קשה בתדר גבוה. במידה וסף השמיעה שלכם קיים בעוצמה רבה, אולי הנכם יכולים להיות מועמדים הולמים לקבלת שתל שמיעה  EAS‏. המטרה של טכנולוגיית EAS הינה להשיב את שמיעת הצלילים החסרים, וכך נותנת  בידכם לשמוע בצורה נהירה וטבעית. 

> קראו עוד מידע על מכשירי שמע דיגיטליים!