המושג 'קולגן 'הינו כזה שכבר רבים מכירים, בעיקר כאשר מדובר על מילוי שפתיים או מילוי אזורים אחרים בגוף לקבלת מראה צעיר יותר. המושג 'קולגן' משויך בדרך כלל אל עולם האסתטיקה והטיפוח, בזמן שבמדובר בחומר טבעי שנמצא בגופינו ולא רק במדפי בית טבע כזה או אחר, ומיוצר כבר מגיל 30 תוך שהחומר מתפרק בגוף, אך הולך ונעלם עם השנים.

קולגן מכיל אחוז גדול מהמשקל היבש של העור, תוך שהוא סוג של חלבון סיבי שבונה רקמות, עצמות, גידים, סחוסים ושאר שרירים וכלי דם.

החומר יוצר חיבור רקמות וייצור חלבונים הקיימים במגוון סוגים וצורות. חומר זה שומר על עורנו צעיר ועל מראה רענן של הגוף, לכן רבים רוצים לצרוך אותו בכל מיני דרכים.

העדר קולגן בגוף תגרום להזדקנות מוקדמת

התפוגגות הקולגן בגופינו ככל שאנו מזדקנים, היא זאת שגורמת לתהליך הזדקנות חיצונית, כאשר בשל כך רבים שומרים על מראה צעיר ויפה. באמצעות קולגן וצריכתו באמצעים שונים אפשר לשפר אבדן של החומר מהגוף, תוך שאבדן זה יגרום לנשירת שיער, החלשות הציפורניים, בעיות פיזיות, בעיות במערכת העיכול, האבדן יגרום לקמטים ועוד.

כיצד צורכים את הקולגן ישירות אל הגוף?

כיום חברות העוסקות באספקת תוספי תזונה ושאר מוצרים טבעיים, מספקות אבקות המכילות קולגן דגים, הידוע בשמו: קולגן הידרוליזאט.

צריכת מוצר זה נעשית בדרך כלל באמצעות גלישה אל חנויות אינטרנטיות במציעות שלל מוצרים מן הטבע. בנוסף ניתן למצוא את המוצר בחנויות טבע ופארמים.

יתרונות הקולגן הם מגוונים ביניהם החומר יאפשר האטת קצב ההזדקנות, שיפור המראה החיצוני, שיפור פעולת מערכת העיכול, כמו גם הגנה על הגוף וחיזוק המערכת החיסונית.

מהי מנת הצריכה המומלצות של קולגן ביום?

אם אתם רוכשים אבקות המכילות קולגן, חשוב שתדעו כי מנת ההגשה המומלצת היינה 5 גרם. לכן יש לרכוש אריזות קולגן המכילות מנות הגשה, כך שתוכלו ליהנות מאספקה של חודשיים.

באמצעות בחירה טובה ורכישה מחנויות מורשות, תוכלו כבר עכשיו ליהנות מחידוש הגוף ואספקת קולגן למען מניעת הזדקנות.