אם אתם רוצים לשפר ולהעלות את רמת הבטיחות שלכם בדרכים, רצוי שתכירו מוצר בשם "מראה פנורמית" – מראה המתאימה להתקנה על מרבית כלי הרכב.

בישראל ישנן לא מעט תאונות דרכים המתרחשות בכל יום, וזאת בעיקר בשל "שטחים מתים" אותם הנהגים לא מצליחים לראות. לכן חשוב להתקין מראה פנורמית ברכב.

את המוצר אפשר לרכוש בחנויות כלי רכב או בחנויות העסוקות בבטיחות וציוד יעיל להצלת חיים, כמו כאן. בחנויות אלה ניתן למצוא מראות פנורמיות והן מראות עגולות בעלות זווית שאינה ישרה, אלא זווית המסייעת לראות פעילות בשטחים מתים בעת הנהיגה.

המראות משמשות תוספת למראה הסטנדרטית ברכב והן מקנות הגנה עבור כל המשתמשים בדרך, וחשוב מכל – הגנה על הנהג ועל אנשים שעוברים בדרך.

מדוע כדאי להתקין בכלי רכב מראות פנורמיות?

אם אתם נוהגים בכל כלי רכב, חשוב שתדעו מהן היתרונות של התקנת מראה מסוג זה (קראו כאן בהרחבה https://srafim.co.il/product-category/mirrors), בעוד שמראה פנורמית משמשת כלי יעיל להעלאת הבטיחות בדרכים. המראה מגדילה את שדה הראייה ומאפשרת מבט נוסף בעת הנהיגה – מה שיכול להציל חיים.

באמצעות מראות פנורמיות אפשר לנהוג בבטיחות באזורים עמוסים כמו בבתי ספר, חניונים גדולים, כבישים מהירים, מרכזי קניות ושאר מקומות בהם ישנה פעילות רבה.

חשוב לדעת כי אחד היתרונות הבולטים של מראה כזאת, הוא היכולת להפחית תאונות דרכים בכל מקום, בין אם בכביש מהיר עד לחניון, צומת או מעבר חצייה.

מלבד לרכב, לאיזה מטרות נוספות משמשת מראה פנורמית?

מראה כזאת מעולה עבור נהיגה בטוחה יותר, אך ניתן להשתמש ולהתקין מראה פנורמית גם בבתי עסק, ברחובות ובשאר מרחבים וזאת להגדלת הפיקוח על המקום. כיום ישנן חנויות בהן מותקנות מראות פנורמיות – מה שמצמצם את הסיכוי לגניבות מחנויות.

מהיכן אפשר לרכוש מראה כזאת?

כפי שהזכרנו, מראה פנורמית ניתן לשכור בחנויות בטיחות און ליין ובחנויות רכבים וציוד בנייה. כאשר אתם רוכשים את המראה, שימו לב כי אתם יודעים כיצד להתקין אותה או היעזרו במומחים שיתקנו עבורכם מראה פנורמית ברכב, או בכל מקום אחר.