מכונות טיאוט משמשות כאמצעי לניקוי יסודי, אינטנסיבי ויעיל ביותר בסביבה ביתית או תעשייתית. אם יצא לכם להבחין במכונית קטנה שעובדת לצידו של הכביש ומטאטא בצורה מכאנית ואוטומטית את שולי הכביש, זה מאוד יזכיר לכם את זה. המכונה נועדה לטאטא אזורים רחבי היקף כמו כבישים או אולמות ייצור, אך במקרים מסוימים הן יכולות לסייע גם בניקיון הסביבה הביתית שלכם, כמו חצרות ומרפסות רחבות היקף. הן מיוצרות בגדלים שונים ויש כל מני דגמים המיועדים לשימושים שונים, בבית ומחוצה לו.

להשכרת מטאטאים לטיאוט הרצפה >>>

מהם הסוגים של מכונות הטיאוט

על פי הדגם והקיבולת ביצוע בסמ"ק, ניתן להגדיר את כלל הפעולות שמכונות הטיאוט מסוגלות לבצע. מכנה עם קיבולת של 650 סמ”ק הן קטנות יחסית ומתאימות לניקוי אזורים קטנים כמו בבית, בחצר או בחנויות ובתי עסק קטנים. הייעוד העיקרי שלהם זה לנקות שבילים וצידי מדרכה אך כאמור יש מכונות גדולות יותר שמתאימות לניקיונות אזורים פתוחים וגדולים יותר.

מכונת טיאוט עם נפח 750 סמ”ק גם כן קטנה יחסית אך גדולה ועוצמתית יותר מהקודמת, ומותאמת יותר לניקיונות בתי עסק גדולים יותר כמו מסעדות, מלונות, בתי קפה ועוד. המכונה הזו אוספת בצורה יעילה ונמרצת את הלכלוך תוך שמירה על סביבה נקיה מאבק וחול מפוזר.

ישנן מכונות גדולות של נפח 40 ליטר, והן מיועדות לפעול בסביבות חוץ כמו מדרכות וצידי כביש אך גם עבור חצרות גדולות במיוחד כמו חצרות של אולמות אירועים. המכונה חזקה ועוצמתית במיוחד והיא שומרת על רמת ניקיון גבוהה במיוחד.

להשכרת מכונות שטיפה לרצפה >>>

שירותי ניקיון ברמה אחרת

אם אתם מחפשים שירותי מכונות טיאוט, כדאי לכם לבדוק את הדרישות והצרכים שלכם בנוגע לרמת הניקיון מהחברות הניקוי התעשייתי והביתי הטובות ביותר. הן יבטיחו לכם רמת ניקיון גבוהות ברמה שלא הכרתם.