יריעות ביטומניות ששונו בהדבקה עצמית (SA) מספקות גג מוגמר ויעיל. מערכות אלה משלבות את הביצועים המוכחים לטווח הארוך של חומרי יריעות ביטומניות שהשתנו, עם יתרונות התקנה המועברים על ידי שכבה ביטומנית בהדבקה עצמית.

מה יעיל יותר- זיפות גגות או איטום ביריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות ששונו בהדבקה עצמית מורכבות מאספלט, פולימרים ומייצבים, ועשויות להכיל מייצבים מינרליים.

המוצרים עשויים להיות מחוזקים באמצעות פיברגלס, פוליאסטר, או שילוב של שניהם. מוצרים המיועדים לחשיפה לאלמנטים, מגלים בדרך כלל גרגירים מינרליים, ציפויים, סרטים או משטח אטום אחר. לכן, זיפות גגות יתאים למקומות חשופים לשמש ואיטום ביריעות ביטומניות – לפנים הגג.

יתרונות בזיפות הגג |

שכבת ההדבקה העצמית מוגנת באמצעות סרט שחרור או נייר, אשר מוסרים במהלך ההתקנה. יישום לחיסכון בעבודה ללא הסיבוכים הנוספים של דבקים לפיד, מיפוי או נוזלים, הוא אחד היתרונות העיקריים של ממברנות הדבקה עצמית.

מכיוון שלא נדרשים קומקום או לפידים, התקנת ממברנות בהדבקה עצמית, עשויה להפריע פחות לדיירי הבניין.

שינויים בחומרי זיפות הגג |

הרבה קרומים ביטומניים ששונו בדבקים עצמיים, מוערכים בשיטות בדיקה ב- ASTM D5147, כמו גם חומרים אחרים של יריעות ביטומניות שהשתנו, ועשויים לעמוד בתכונות הפיזיקליות של יריעות בסיס אספלט או בתקני חומר גיליון ביטומן שונה אחר.

אחסון מוצרים לפני השימוש |

יריעות ביטומניות ששונו בהדבקה עצמית, נארזות ונאגרות בקופסאות קרטון, או שהן מוגנות בעטיפה אטומה. בחרו את היריעות המתאימות.

אסור לאחסן מוצרים דביקים עצמיים שאינם מוגנים באור שמש ישיר מכיוון שחשיפה לקרני אולטרה סגול (UV), עלולה להשפיע על תכונות הדבק, במיוחד על התפתלויות החוץ של הגליל או, לגרום ל"רגל הכלב" של הגליל.

שירות תיקון גגות איטום ישיר