רפואה וטרינרית היא דיסציפלינה רפואית העוסקת בבריאותם ורווחתם של בעלי החיים. וטרינר מוסמך הוא בעל מקצוע שמעניק מעטפת של שירותי רפואה הכוללים מחקר וטיפול במחלות, פציעות, טפילים ומצבים מסכני חיים אחרים בבעלי חיים. כדאי לזכור כי רפואה וטרינרית איננה עוסקת רק בטיפול בבעלי חיים, אלא כוללת גם שירותים מהותיים אחרים הקשורים לבריאותם כמו אבחון, ביצוע ניתוחים ומתן תרופות וחיסונים.

ליצירת קשר עם וטרינר חרום באשדוד >>>

כאשר חיית המחמד שלך לא חשה בטוב, איננה מתנהגת כרגיל או מסרבת לאכול ולשתות – חשוב לפנות לייעוץ ואבחון של וטרינר מומחה שיש לו מוניטין טוב, כך שהוא יוכל לגלות את הבעיה הרפואית במהירות ולהציע טיפול מתאים. במידה וחיית המחמד איננה חשה בטוב בשעות לא שגרתיות כמו שעות הבוקר המוקדמות או שעות הלילה המאוחרות, רצוי למצוא וטרינר שזמין 24 שעות ביממה. 

וטרינר 24 שעות – מה זה אומר ולמה זה כדאי?

וטרינר יכול לעזור לך ולחיית המחמד שלך בכל נושא ובעיה רפואית הקשורים לבעלי חיים. מרפאות וטרינריות ממוקמות בדרך כלל קרוב למקום מגוריהם של אנשים, כך שהם יכולים זמינים תמיד לייעוץ, בדיקה וטיפול במקרה ומשהו קורה לחיית המחמד. נוסף לקרבה גאוגרפית, רצוי לוודא כי הווטרינר שפונים אליו זמין עבורכם גם מחוץ לשעות העבודה ובעיקר במקרי חירום רפואיים.

וטרינר 24 שעות מציע לחיות המחמד ובעליהם את האפשרות להגיע אליו בכל שעה משעות היום, ובדרך כלל כאשר מדובר על מצבים רפואיים דחופים שאינם סובלים דיחוי. ישנם רופאים וטרינרים שמעניקים שירות 24 שעות בצורה טלפונית, כך שלפני שמגיעים אליהם למרפאה הם מעניקים ייעוץ ואבחון טלפוני על פי תלונות וסימפטומים שבעלי חיות המחמד מציינים, ובהתאם לכך מחליטים האם יש צורך בבדיקה וטיפול פיזיים בקליניקה בכל שעה.