מדרסים מאפשרים לך התאמה מלאה של המדרס לסוג הבעיה שלך. לאחר התייעצות עם רופא או בהתאמה אישית בחנות שלנו בירושלים תוכלו להיווכח שהמקום הטוב ביותר לקנות מדרסים הינו ברחוב שטראוס 29 ירושלים באלפא מעבדות מדרסים, בקרו באתרם https://insole.co.il. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים תומכים בכף הרגל שיכולים אפילו לשמש כחלופה לניתוח או כחלק מהתהליך שלאחר הניתוח כדי לשמור על כף הרגל, הקרסול, הברך או הירך בכיוון הנכון.

האם אתה זקוק לתמיכה בכף הרגל?

אז איך תדעו אם אתם זקוקים לתמיכה בכף הרגל? ישנם כמה סימנים שיכולים להצביע על עזרה שעשויה להיות נחוצה. כאבים בכפות הרגליים, פלטפוס, אלפוס, ועוד…

כולם סימנים לקשתות שהתמוטטו ונפלו. במקרה זה, תומכות כף הרגל עוזרות ליישר מחדש את המפרקים בכף הרגל כדי להקל על הלחץ הנגרם מהקשתות שאינן פועלות כראוי. תומכים בכף הרגל יכולים אפילו לשמש כחלופה לניתוח או כחלק מהתהליך שלאחר הניתוח כדי לשמור על כף הרגל, הקרסול, הברך או הירך בכיוון הנכון. 

קיימות שלוש קטגוריות כלליות של מדרסים תומכי כף רגל.

תומך נוקשה

תומכים קשיחים משמשים לשליטה בתנועה בשני מפרקי כף הרגל ישירות מתחת לקרסול. הרעיון שלהם הוא למנוע את כניסת כף הרגל, המכונה פרונציה מוגזמת, והיא משמשת לרוב לאנשים הסובלים מעודף משקל או בעלי אורכי רגל לא אחידות, הקליקו למידע נוסף.

תומך רך

תומכים רכים הם בולמי זעזועים, דומים לאלה שנמצאים ברכב. הם עוזרים באיזון ומקל על נקודות לחץ להפגת כאבים. הם קלים מאוד ולרוב ניתנים לאנשים הסובלים מדלקת פרקים וסוכרת.

תמיכה נוקשה למחצה

הקטגוריה השלישית נמצאת באמצע, התמיכה הנוקשה למחצה. אלה מכוונים לאנשים העוסקים בספורט ולעתים קרובות הם עשויים משילוב של שכבות עור ופקק בכדי לתת לאדם איזון.

נוחות היא ההיבט החשוב ביותר בהתאמת לא רק מדרסים, אלא גם נעליים

התאימו לעצמכם מדרס בהתאמה אישית והקפידו לוודא שיתאים לנעל שלכם.

אם אתה חושד שאתה עשוי להפיק תועלת ממדרס, פנה אלינו ואנו נתאים לך בצורה ייעודית אישית את המדרס. מחכים לך ברחוב שטראוס 29 ירושלים באלפא מעבדות מדרסים.