ארונות הזזה הם פתרון מצוין לחדרים קטנים או כדי לא לתפוס מקום נרחב בחלל של חדר גדול. שילוב של דלת אחת כמראה, מאפשר ניצול אפילו גדול יותר של הארון והשטח. יש לתת מחשבה לגבי מיקום ארון הזזה עם מראה, אבל כמעט כל פתרון שתבחרו יעבוד לטובתכם. 

ארון הזזה

יתרונו הגדול של ארון הזזה הוא בכך שהוא תופס שטח קטן יותר מארון רגיל, אין צורך במקום לפתיחת דלתות ובמקרים רבים אפשר לנצל נישות או פינות קיימות בשטח, כדי למקם את ארון ההזזה לידן. את סידור הפנים של הארון אפשר לשנות ולהתאים לצרכים האישיים שלכם ובכך לגרום לניצול מקסימלי של הארון. 

כמה דלתות בארון

בהתאם לגודל הארון אפשר להחליט על מספר הדלתות. בדרך כלל רוחבה של דלת הוא שישים סנטימטר ובהתאם לכך מתכננים את מספר הדלתות. דלתות הארון יכולות להיות צבעוניות, מעוצבות ואפשר לשלב בהן טלוויזיה, כדי לחסוך מקום נוסף ואפשר לכסות אותן במראות. 

דלתות מראה

הסיבה המרכזית לדלת מראה היא כשאין מקום בחדר להוסיף מראת גוף גדולה או כשרוצים לנצל את דלתות הארון בצורה מיטבית. השאלה הנשאלת לרוב היא כמה מהדלתות לכסות במראות. בדרך כלל דלת אחת עם מראה תמוקם במרכז הארון ותשמש כפריט עיצובי כשהדלתות מצדדיה מהוות מעין מסגרת. ארון הזזה עם שתי דלתות מראה יאפשרו לשני בני הזוג להשתמש במראה בו זמנית וככל שנבחר ביותר דלתות עם כיסוי מראה, זה יאפשר אשליה אופטית של חדר גדול יותר הנשקף מהמראות. 

לאחר שהתייעצתם והחלטתם על עיצובו של הארון בדקו את איכות הארון, איכות המראות, את הסידור הפנימי ואת האחריות של החברה המספקת את הארון. למידע בנושא ארון הזזה 2 דלתות