האם שמתם לה כמה נשים פונות למכון בניית ציפורניים? התוצאה היא ציפורניים ארוכות, מעוצבות עם צבע הלק אותו אתן אוהבות, וכיום מאוד פופולארי להוסיף גם קישוטים לציפורניים. בסופו של דבר המראה הוא נשי ומטופח.

 

מהי בניית ציפורניים?

באמצעות השיטה הנ"ל של בניית ציפורניים, לומדים להוסיף תוספת לציפורניים, כלומר הן לא באורך הרגיל שלהן, כך ישנה תחושה שהן ארוכות והרבה יותר מרשימות. על מנת לחזק את בניית הציפורניים מורחים עליהן חומר העשוי מאקרילי, אך יכולים להיות אלה גם פיברגלס וכמובן ג'ל.

 

אוהבות ציפורניים מטופחות וארוכות?

נשים שאוהבות ציפורניים בנויות, אין להן בהכרח ציפורניים בעלות מראה בריא. לעיתים הן נשברות, ישנן נשים עם מנהג מגונה של כסיסת ציפורניים, וציפורניים גם עלולות להיחתך. במקרים הללו קורס בניית ציפורניים יכול לפתור את כל הבעיות הללו.

 

למי מיועד הקורס?

קורס בניית ציפורניים מיועד בראש ובראשונה לנשים שאוהבות אסתטיקה וטיפוח. כמו כן, רבות רוצות להתקדם הלאה עם הנושא, ולעסוק בבניית ציפורניים או במכון משלהן או כשכירות. למעט זאת, קורס בניית ציפורניים מתאים לנשים העוסקות או מתעניינות במדיקור פדיקור, ומכאן אפשר רק להתפתח.

 

האם תקבלו תעודה?

וודאי שכן! עם סיום הלימודים כל המתלמדות יקבלו תעודה המסמיכה אותן לעסוק בתחום בניית ציפורניים. אין ספק כי תעודה זו תסייע לכן למצוא עבודה בתחום מהר יותר, הרי אתן כבר מקצועיות, וזוהי אפשרות להציע לנשים טיפולי ציפורניים מקצועיים. לאחר הקורס אין לשכוח את כל מה שנלמד, ויש לדעת לעבוד נכון.

 

מהם סוגי בניית ציפורניים?

קיימים כמה סוגים של בניית ציפורניים באמצעות טכניקות שונות. על פי מה הן נקבעות? על פי החומר בו עושים שימוש בעת בניית ציפורניים, ובאיזה אופן תוספת הציפורניים תתחבר לציפורן.

 

מוזמנים לפנות אלינו – https://www.happyhpro.co.il/.