איזה שולחן כתיבה יתאים לכם

יושבים שעות ארוכות מול המחשב? מנהלים ישיבות במשרד? או שאולי אתם עובדים על יצירה מול השולחן? אם אתם רוצים לעבור נכון ולנהל אורך חיים בריא – חשוב כי תבחרו שולחן כתיבה מתאים של רהיטי דמיר, מה שיסייע לכם לעבוד בנוחות ולשמור על בריאות הגוף. אז איזה שולחן כתיבה יתאים לכם? במאמר הבא נאפשר לכם לבצע בחירה מושלמת!

מי שמנהל אורח חיים יושבני יודע כי שמירה על בריאות הגוף חשובה ביותר וכי מלבד בחירת שולחן וכיסא נוחים: יש למתוח את השרירים מידי שעה, לשבת זקוף ולצאת להפסקות קטנות בהן אפשר לאכול משהו קטן ובכך לשמור על איכות חיים.

כאשר אנו עובדים מול שולחן כתיבה, אנו חייבים שהוא יתאים לגוף שלנו, יתמוך בגב בזמן העבודה, כמו גם יאפשר ישיבה נוחה שאינה מאבנת את איברי הגוף.

אז כיצד אפשר לבחור שולחן כתיבה?

הנה כמה טיפים טובים:

  • גובה השולחן – בראשית יש לשים לב גובהו של השולחן ולוודא כי הוא מתאים לכם ולגופכם. בחרו שולחן כתיבה בגודל סטנדרטי שמקנה ישיבה קופה מול המחשב וישיבה נוחה בעת עבודה מכל סוג. בכך תוכלו למנוע כאבי גב.
  • גודל – כאשר אתם בוחרים שולחן כתיבה, מומלץ לבחור שולחן שמתאים לסוג העבודה שלכם. לדוגמא: אם אתם עובדים הרבה על המחשב, וודאו כי השולחן יכול להכיל את המחשב שלכם, מחברת וכלי כתיבה. לעבודות יצירה ואומנות בחרו שולחן כתיבה רחב. לילדים יש לבחור שולחן קטן יותר אך מספיק להכנת שיעורי בית. בכך תעשו התאמה נכונה.
  • מגירות וחללי אחסון – בחירת שולחנות עם מגירות וחללי אחסון תאפשר לכם יצירת חללי אחסון שימושים במקום אחד (ראו כאן למשל פתרונות אחסון לנעליים). שולחנות המכילים מגירות גדולות, תאי אחסון ושאר חללים נוחים לאחסון ציוד משרדי או כל פריט: יאפשרו פרקטיות בעת העבודה.
  • איכות – אל תתפשרו על איכות! בחרו שולחן כתיבה איכותי עשוי עץ מלא וכזה שיחזיק מעמד לאורך שנים. באמצעות כל אלה ובאמצעות איתור חנות רהיטים טובה – תוכלו להפוך את מרחב העבודה שלכם לנוח, נעים ושימושי!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם