טיפוח שיער הינה פעולה יומיומית שנעשית כחלק מהשגרה של כולנו, לא משנה אם יש לנו שיער קצר, ארוך או שיער מתולתל. כדי לשמור על שיער מטופח, חיוני ובריא אנו מקפידים לשטוף ולחפוף אותו באמצעות מוצרי טיפוח ייעודיים – ולעיתים צריכים להשלים את פעולת הטיפוח באמצעות מוצרים מתאימים כמו סרומים לשיער.

מהו סרום לשיער?

סרום לשיער הוא מוצר קוסמטי הנמרח על השיער בראש. לרוב הוא מכיל חומרי לחות, נוגדי חמצון וחומרים מרככים שניתן למרוח על הקרקפת והשיער באופן יומיומי ובכל עת שרוצים שיער בריא ומבריק. יש אנשים שמשתמשים בסרום לשיער כחלופה למרכך, בעוד שאחרים משתמשים בו כדי לצמצם את המראה היבש של שערם. 

ישנם סרומים לשיער שיכולים לשמש גם למטרות עיצוב של השיער כגון יצירת תלתלים או גלים בשערות וכן גם לשמירה על שיער חלק וישר על פי העדפה.

מה המטרה של סרום לשיער?

סרום שמיועד לשיער מיושם באמצעות מריחה מקומית על הקרקפת או קצוות השערות כדי להעניק להן לחות, להגן ולתקן את השיער. הוא משמש בדרך כלל אנשים שסובלים משיער יבש או פגום. סרומים לשיער הפכו פופולריים מכיוון שהם מספקים פתרון מהיר לשיער יבש ופגום. הם גם עובדים על מגוון סוגים שונים של שיער כולל קווצות מתולתלות, גליות וישרות. חלק מהסרומים המקצועיים אפילו מכילים מרכיבים מיוחדים שעוזרים למנוע נזקים שונים לשערות.

מתי כדאי להשתמש בסרום לשיער?

סרום לשיער הוא מוצר טיפוח נהדר לשמירה על שיער יפה ובריא, עם זאת, לא כל סרום יכול להתאים לכל סוגי השערות. ישנם סוגים שונים של סרומים לשיער המכוונים לצרכים ספציפיים. לדוגמה, אם יש לך שיער יבש, תרצי סרום שיעניק לחות לקרקפת שלך ויזין את זקיקי השיער שלך. אם יש לך שיער שמן, סרום בעל תכונות פילינג יהיה הטוב ביותר עבורך.