נכים ואנשים עם בעיות רפואיות משמעותיות שהכנסתם נמוכה מ-608 אלף ש״ח בשנה זכאים לקבלת פטור ממס הכנסה. אם אתם נכנסים לאותה קבוצת אנשים, תוכלו לברר עם מומחים באופן מדויק האם תוכלו לקבל את הפטור, ובמידה זה רלוונטי, להיעזר בהם כדי לעבור את התהליך הזה בהצלחה.

לא יהיה כדאי לכם לנסות להוציא את הפטור לבדכם, שכן אתם עלולים רק להתקשות בתהליך כולו ולשגות בדרך שבה תעשו את הדברים. על כן זה יהיה נכון שתיעזרו באנשי מקצוע מביני עניין שיוכלו לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת שזה יבוצע על הצד הטוב ביותר בשבילכם.

 

תבררו את הזכויות שלכם

אם אתם לא רוצים לוותר על הזכויות שלכם במצב שבו אתם סובלים מבעיות רפואיות, זה יהיה נכון לפנות אל מומחה מס שבקיא בנושא הזה, כך שהוא יוכל לבדוק את המקרה שלכם ולעזור לכם לגלות כבר בזמן הקרוב במה מדובר. זה בוודאי יוכל לעזור לכם להחליט מה לעשות בסופו של דבר.

אתם לא צריכים לפעול מתוך חוסר ודאות, וזאת במיוחד כאשר יש לכם את האפשרות ליצור קשר עם מומחה בתחום הזה של קבלת פטור ממס הכנסה לבעלי בעיות רפואיות. לפיכך זה משהו שיהיה כדאי לכם לבדוק היטב כבר בזמן הקרוב, כך שזה יהיה לכם ברור לחלוטין שאתם עושים את הדבר הנכון.

 

עוברים את הוועדה הרפואית

כדי לקבל פטור ממס הכנסה בשל בעיות רפואיות, אתם צריכים לעבור את הוועדה הרפואית של ביטוח לאומי. אם אתם רוצים לעשות את זה בהצלחה, זה יהיה חיוני שתקבלו הדרכה ועזרה שתוכל להקל עליכם עם הדרך שבה תחליטו לעשות את זה. כך לא יהיו לכם ספקות בעניין.

 

למידע נוסף וייעוץ מקצועי צרו קשר עם בשביל הזכויות.