עונת החורף הגשומה, היא עונה אשר בה כל אדם מעוניין להתכנס בביתו החמים והנעים ולא לצאת ממנו, אלא רק כאשר צריך. על מנת להפוך את הבית הפרטי למקום הבטוח, המוגן, החמים והנעים בעונת החורף הגשומה, הרי שחשוב מאוד לדאוג עוד בטרם החורף מגיע, לאיטום גג איכותי והרמטי. גג אשר לא אטום באופן הרמטי, יסב הן למבנה עליו הוא מגן והן לדיירי המבנה אי נעימות רבה ונזקים. עוד בטרם תגיע עונת החורף הגשומה, כדאי שתזמינו איש מקצוע המכיר את תחום איטום הגגות היטב כמו א.צ טכנולוגיות מתקדמות לבניה, על מנת שיבחן את איטום הגג שלכם ויוודא כי הוא אטום באופן הרמטי ומספק. במידה והגג איננו אטום באופן הרמטי ומספק, יש לדאוג שאיש המקצוע ידאג לאטום את הגג בצורה הטובה, המקצועית והאיכותית ביותר שיכולה להיות.

איטום גגות – מדוע זה חשוב דווקא לפני החורף

ישנם לא מעט בניני מגורים או בתים פרטיים ישנים, אשר אחד הדברים שחשוב ביותר לבדוק בהם בטרם מגיעה עונת החורף הוא: איטום הגג שלהם. אם אתם תוהים מדוע כל כך חשוב לבדוק את איטום הגג בטרם תגיע עונת החורף, הרי שהתשובה לכך היא פשוטה: גג אשר לא אטום באופן הרמטי ובצורה הטובה ביותר שיכולה להיות, יגרום לאי נעימות רבה לדיירי הבית ולנזק רב למבנה ולפנים המבנה אשר עליו הוא מגן, מיד כאשר יחלו הגשמים הראשונים של עונת החורף. כלומר: איטום לקוי של גג יגרום לתופעות שונות בתוך המבנה כאשר יתחילו לרדת גשמים. תופעות אלו יכללו בין היתר: נזילות, טחב, עובש בקירות ועוד. מדובר ללא ספק בתופעות לא נעימות אשר ניתן לחסוך מראש, בבדיקה פשוטה של איטום הגג שלכם בטרם תגיע עונת החורף.

האיטום נמצא לקוי – מה עושים עכשיו?

אם נהגתם בחכמה והבאתם איש מקצוע העוסק בתחום האיטום לבחון את גג המבנה בו אתם מתגוררים עוד בטרם החלה עונת החורף- הרי שנהגתם בחכמה. אולם, אתם וודאי תוהים מה תעשו אם יתגלה שאיטום הגג שלכם איננו הרמטי או איכותי מספיק. במצב שבו יתגלה שאיטום גג המבנה שלכם איננו מספיק טוב לקראת עונת החורף, איש המקצוע יציע עבורכם איטום חדש בשיטת איטום איכותית ותואמת לכלל הנתונים הרלוונטיים. בהתאם לסוג הגג שלכם, שיטת האיטום שבה הוא אטום כאשר איש המקצוע בוחן אותו ועוד מגוון פרמטרים שונים, יציע עבורכם איש המקצוע את שיטת האיטום המתאימה והטובה ביותר עבור הגג שלכם.

שיטות איטום שונות

כיום ניתן למצוא שיטות איטום שונות עבור איטום גגות: