כל מי שחי במאה העשרים ובמאה העשרים ואחת – מכיר את הסיפור המופלא של הקוסם מארץ עוץ. הסיפור מגולל את חוויותיה של ילדה מטקסס, שבעת סופה קשה: מגיעה לארץ מסתורית, ארץ מלאת הרפתקאות, פחדים ויצורים חיים. כעת כול מטרתה של הילדה, היא לחזור אל ביתה האהוב, שממנו הורחקה בשל הסופה. הילדה דורתי, פוגשת בדרך לביתה שלל דמויות מסקרנות, כמו דחליל, אריה פחדן, איש פח שבור לב. וכמובן הכלב החמוד 'טוטו', שמלווה את דורתי לכול אורך ההרפתקה.

מה צריך לדעת על הסיפור הקוסם מארץ עוץ?

הקוסם מארץ עוף הוא סיפור נפלא ילדים וגדולים אשר הפך עם השנים גם למחזה, לסרט ולסדרה. כיום, מי שרוצה לחזור אל ההרפתקה והסיפור המופלא, יכול להגיע אל חדר בריחה בראשון לציון בו אפשר להנות מאגדה או פנטזיה הזכורה לנו מהקוסם מארץ עוץ.

בכך אפשר להצטרף כמשפחה אל ההרפתקה הייחודית שכוללת את סיפורם של דורתי וחבריה שנמלטים מהמכשפה הרעה שמאיימת על הארץ. דורתי, אשר מחפשת את ביתה, נוקשת בעקביה ובכך יכולה לחזור לבית. אך המסע רק נמשך ונמשך, והדרך להצלת הארץ רק מתחילה…

למה דווקא הקוסם מארץ עוץ?

אם אתם מחפשים את הדרך להעביר יום נפלא עם הילדים, חשוב שתבחרו עבורם חוויה איכותית וכיפית במיוחד! כיום, בין חדרי הבריחה שישנם לילדים גם באתר, אפשר למצוא לא מעט קונספטים כמו חדר בריחה שוטרים וגנבים, חדר בריחה איינשטיין, ישנם חדרים עם פיראטים ועוד. אבל רק החוויה של ארץ עוץ נחשבת יוצאת דופן! זאת בשל הסיפור המעניין האותנטיות ומוסר ההשכל שנמצא בתוכו.

מה עושים בחדר בריחה הקוסם מארץ עוץ?

בחדר בריחה הקוסם מארץ עוץ בראשון לציון פותרים חידות, שמים לב לפרטים, מצילים את הארץ מן המכשפה, הופכים לדמויות מן הסיפור המעניין, ויוצאים למסע לאיתור קוסם שעוזר לצלוח את המשימות. במשימה שתקבלו בחדרי הבריחה, תצטרכו להביס את המכשפה הרעה, ויחד לנצח ולהנות מחוויה מדהימה! אז זה הזמן לצאת עם המשפחה אל חדר בריחה איכותי, מעניין ומאתגר!