המאמר באדיבות נעלי גראס

האוויר בחוץ מתחמם והשמיים מתבהרים, ואלו הסימנים המובהקים לכך כי החורף אוטוטו יהיה מאחורינו והקיץ כבר בפתח. לפני שהקיץ מגיע נצטרך לעבור תקופה קצרה של עונת מעבר, ולכן זה הזמן המושלם לאוורר מעט את כפות הרגליים מכל הנעליים הסגורות שליוו אותנו בחורף, לאחסן מגפיים לנשים וילדים עמוק בארון ולהוציא את הסנדלים הפתוחים שישתלבו נהדר עם מזג האוויר שמתחמם.

אלו שרוצות לרענן את ארון הנעליים ולהתאים את הלוק הקייצי שלהן לטרנדים של שנת 2022, הנה כמה סנדלי נשים שכדאי שיהיו להן בארון.

סנדלי אצבע שטוחות

לא, לא מדובר בכפכפים המשמשים אותנו לבית, חוף הים או ניקיונות אלא בסנדלים פתוחים עם סוליה דקה מאוד שמעוצבים בסגנון ומבנה של כפכף נוחות אך נראים הרבה יותר מיוחדים ומעוצבים לעומת כפכף רגיל. כיום ניתן למצוא בחנויות איכותיות מגוון ענק של סנדלי אצבע החושפים את אצבעות הרגליים, וכך מאפשרים אוורור מיטבי לכפות הרגליים בעונת הקיץ.

סנדלי נשים עם רצועות

נעלי סנדל נוספות לנשים שמוסיפות הרבה סטייל בקיץ הן סנדלים עם רצועות דקות ומעוצבות, שמאפשרות להחזיק את הנעל על כף הרגל בצורה טובה והדוקה יותר, ובנוסף העיצוב שלהן הוא יותר אלגנטי ומחמיא לכפות הרגליים. ניתן למצוא סנדלי נשים כאלו בעיצובים ודגמים שונים כמו סנדלי פלטפורמה, סנדלים פתוחים עם עקב נמוך או גבוה וגם סנדלי רצועה עם עקב דק שמומלצים לנעילה באירועים מיוחדים.

סנדלי סירה אלגנטיות

סנדלי נשים נוספות שמאז ומתמיד היו באופנה הן סנדלי סירה, שאלו סנדלים בעיצוב מאורך וצר המקנה לכף הרגל מראה יותר נשי ואלגנטי. סוג סנדלים כאלו קיימים במגוון סגנונות כמו נעלי סירה שטוחות, סנדלים עם עקב קטן או גבוה, סנדלי סירה פתוחות או סגורות ועוד סוגים רבים נוספים.