איך את בוחרת את נעלי העקב שלך? איך את בוחרת נעליים לנשים כאשר החנות מלאה בנעלי נשים שאת כולן את אוהבת? בואו נראה איך כדאי להתמודד עם ההתלבטות שיש לכולנו בבחירת נעליים ואיך עושים את זה הכי טוב שאפשר.

נעלי נשים – חפשו את הצבע המתאים

בחרו בצבעי נעליים שמתאימים לבגדים שלכם במקום בצבעים שמתחרים בצבעי הבגדים שלכם. לדוגמא, נעלו עקבים שחורים פשוטים או שטוחים כאשר אתן לובשות שמלה עם דפוס בהיר ונועז. 

אתן כמובן יכולות ללבוש את כל נעליים שאתן אוהבות בתנאי שאין קוד לבוש שתצטרכו לציית לו או בעיות בריאות ובטיחות שיש לקחת בחשבון בנעילת נעליים.

התאמת הנעל לבגד

תתחברו לצבעים שנמצאים בבגדים שלכן אם אתן לובשות תלבושת ססגונית. לדוגמה, אם יש לכן חולצה עם דוגמה גיאומטרית הכוללת את הצבעים סגול וורוד, נסו להתאים לה נעל בצבע סגול עמוק.

הימנעו מהתאמת צבעים קפדנית. אל תלבשו צבע אחיד מכף רגל ועד ראש. אם יש לכן חולצה כחולה וחצאית כחולה, הימנעו מנעליים כחולות, אלא אם כן אתן רוצות אותן בכל זאת. זכרו שמשטרת האופנה לא יכולה למעשה להאשים אתכן בכלום. 

נעלי נשים בגוונים שונים

אם יש לכן חולצה ורודה בהירה, נסו ללבוש נעלי עקב בצבע ורוד במקום נעל באותו גוון ורוד. באופן כללי, תמיד תתאימו את הצבעים השונים לזה שאתן לובשות או לנעליים שאתן נועלות. כך, זה יראה הרבה יותר יפה ומושך.

חנות אונליין לנעלי נשים

המקום הטוב ביותר לקנות בו נעלי נשים / מגפיים לנשים, הוא בחנויות האונליין השונות הקיימות ברשת. שם, תמצאו את הנעליים שאתן רוצות, את הגוונים והצורה שהכי מתאימה למידות ולרצון שלכן וכמובן לכיס שלכן.