חיי נישואין הם דבר מאוד בשעמם בסך הכל. ההתרגשות הכי גדולה ע הזמן היא כאשר הילדים מביאים לנחת ומצליחים לקבל מחמאות מהגננת ו/או מהמורים. הרוב המכריע של אנשים נישואים לא ממש יודע כיצד לצאת מהגלגל הזה של נישואים משעממים והלופ הזה שאליו נכנסים מוציא לא מעט זוגות נבגדים וגרושים.

מה עושה החלק האחר? מבין כי חייבים לפעול כדי לשמר את העניין הזה שבין שני אנשים, ואת זה לעולם לא לקחת כמובן מאליו, אלא לפעול בצורה שמביאה אל הזמנת חופשה קצרה בשניים, כזו שיש לה את הכוח לשדרג את השבוע בכל פעם בה מחדש באותם חדרי אירוח נפגשים.

בדקו כבר עכשיו חדרים לפי שעה בצפון, בצפת למשל בלינק https://www.rooms24.co.il/he/category/129

חיי השגרה מעייפים במיוחד

גם אתם חשים לפעמים כי כל יום חדש נראה כמו העתק מדויק של היום שקדם לו? ככל הנראה אתם נמצאים בסוג של שגרה שהיא לא בריאה לכם ולא לאנשים שנמצאים מסביב, וכאן זו העת לעשות מעשה ולהביא את השינוי שלו כל כך מפללים.

מה כבר אפשר לעשות באופן שונה? הרי הכל כבר מוכר ודי תפוי בין שני אנשים שמכירים לעומק הקבה מאוד שנים. לשבור את השגרה אולי נראה בתור מטלה מורכבת למדי, אבל הכל מתחיל עם מעשה אחד קטן שלא מצריך יותר מידי התעסקות, אלא רק בירור קצר ומקדים לגבי חדרי אירוח או צימרים לפי שעה וההצטרפות של השותפה לחיים לעניין שאותו באופן ספונטני למדי רוקמים.

יוצאים לדייט מסעיר

דמיינו לעצמכם שאתם מקבלים שיחה מהאישה. לא כדי לספר כי הילד עם חום או שהיא צריכה עוד חלב מהמכולת לפני שחוזרים הביתה. אלא כדי להפתיע עם קביעה של מפגש במיקום שלא ממש מכירים, מקום שבו נפגשים כל האנשים הבוגדניים, רק שהאחרים לא ממש אמורים להבין כי אתם אנשים שנשואים האחד לשני.

דבר זה יוצר כבר את ההתרגשות לקראת המפגש במיקום שנקבע, ורק בחירה של כל הפינוקים האהובים שיגיעו אל החדר כמו שתייה שאוהבים, או אפילו מגש של סושי אחרי שכבר מסיימים ונעשים רעבים. ככה נהנים מהפסקה קצרה מהשגרה ומכניסים קצת פלפל אל החיים.