ידוע לכל שכאשר מדובר בתחום המכשירים החכמים, הרי שבשוק ניתן למצוא שני סוגים מרכזיים של סמרטפונים: הסמרטפונים מסוג אייפון של חברת אפל והסמרטפונים של אנדרואיד. מדובר בסמרטפונים בעלי מערכות הפעלה שונות, בעלי יכולות שונות, בעלי מראה שונה וכמובן: מחיר שונה. לא מעט אנשים מעדיפים דווקא את מכשירי האנדרואיד על פני מכשירי האפל, על אף שמכשירי האייפון של אפל לכאורה נחשבים כמכשירים יוקרתיים יותר. נשאלת השאלה: מדוע לא מעט אנשים מעדיפים את מכשירי האפל על מכשירי האנדרואיד כמו גלקסי 10.

מדוע ישנה העדפה למכשירי אנדרואיד

על אף שבשוק קיימים כיום שני סוגים דומיננטיים מאוד של מכשירים, הלא הם מכשירי האייפון של חברת אפל ומכשירי אנדרואיד, הרי שלא מעט אנשים רוכשים כיום דווקא מכשירים אשר מערכת ההפעלה שלהם היא אנדרואיד. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות: ראשית כל, מרבית מכשירי האנדרואיד הם מכשירים בעלי מסך גדול יותר, בעוד שמכשירי האייפון הם מכשירים בעלי מסך קטן. בשל העדפתם של אנשים למסך רחב וגדול, הם מעדיפים לוותר על מכשירי האייפון של אפל ולבחור במכשירים של אנדרואיד. שנית, מכיוון שאנדרואיד שייכת לגוגל, הרי שלא מעט אנשים בוחרים דווקא במערכת הפעלה זו. סוגיה נוספת היא סוגיית המחיר. מכשירי האייפון עולים יקר יותר ממכשירי האנדרואיד. על פי אתר https://www.gadgety.co.il/, לא פעם ניתן לרכוש מכשיר אנדרואיד איכותי, מתקדם, משוכלל וחדש במחיר נמוך הרבה יותר ממחיר האייפון החדש הקיים בשוק או אייפונים שנוצרו לפניו.

סיבות נוספות לבחירה במכשירי אנדרואיד

סיבה נוספת לבחירתם של אנשים דווקא במכשירי אנדרואיד, כרוכה בממשק הידידותי והנוח למשתמש. הרבה יותר קל ונוח להשתמש במכשירי אנדרואיד, מאשר במכשירי האייפון. מכיוון שמדובר במערכת הפעלה בקוד פתוח, הרי שניתן ליצור בה כל אפליקציה בקלות. שלא כמו במכשירים של אפל, אין בדיקה אודות זכויות יוצרים של שירים ולכן ניתן להוריד למכשיר כל שיר שרק בוחרים. מדובר בחוויית שימוש איכותית הרבה יותר מחוויית השימוש באייפון וזוהי הסיבה העיקרית שאנשים רבים מעדיפים לבחור באנדרואיד על פני מכשירי האייפון של חברת אפל. אם אתם מתלבטים בין מכשירי אייפון למכשירי אנדרואיד, כדאי שתבדקו מהו המכשיר שיענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר.