אם עכשיו ממש סיימתם קורס קריינות ואתם נרגשים להתחיל לעבוד בתחום, המדריך הבא בשבילכם. כי כדי להצליח בתחום אתם צריכים לעבוד בצורה נכונה, כלומר, בתור התחלה כדאי לגשת למשרות מסוימות כדי לצבור בטחון וניסיון ומשם להתקדם לעבר משרות נחשקות יותר ולעבוד כעצמאי בתחום.

ראשית, אם למדתם את הקורס, סביר להניח שאתם מכירים את האופציות שיש לכם בשוק. האופציות האלו הן למעשה כל העולם הדיגיטלי שמקיף אתכם. זה אומר פרסומות באינטרנט, ברדיו, סרטים, סרטונים ועוד המון תוצרים של חברות ואנשים פרטיים שמצריכים דיבוב מקצועי. 

חשוב גם לדעת שרוב העובדים בתחום הם עצמאיים ולכן, השיווק כאן הוא חשוב מאוד. השיווק יאפשר לכם לבלוט בתחום הספציפי שלכם ולקבל זרם קבוע של עבודות דיבוב.

אז באלו משרות כדאי לבחור אחרי שסיימתם קורס דיבוב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

משרות בקריינות:

משרות בקריינות הן משרות מגוונות. חלקן דורשות מקצועיות רבה ומיועדת לאנשים שמוכשרים מאוד בתחום או נמצאים בו כמה שנים וחלקן משרות פשוטות שמתאימות לכל מי שעבר קורס קריינות ומעוניין בעבודה בתחום.

כמובן שהשכר שתקבלו עבור קריינות תלויה אך ורק ברמת הכישרון והמקצועיות שלכם. ככל שאתם מעלים את ערך "הקול" שלכם כך תקבלו יותר כסף עבור כל עבודה שתעשו. 

לכן, בתור התחלה כדאי ללכת על משרות התחלתיות שלא דורשות יותר מידי מיומנות, אלא קריינות פשוטה וזאת כדי לצבור את הניסיון שלכם ולמקד אתכם על הנישה שאתם טובים בה. יתכן שתתחברו יותר לסרטי ילדים ויתכן שדווקא לפרסומות שונות.

כך או כך, הניסיון ההתחלתי הוא חשוב מאוד כדי להניע את הקריירה שלכם בקריינות ולו רק בשביל ההמלצות שתקבלו.